Камянець-Подільський » Довідка » Про місто » Кам'янець-Подільські музичні гурти

Кам'янець-Подільські музичні гурти

  • 11 116
  • (Оцінок: 1)
Кам'янець-Подільські музичні гурти
Кам'янець-Подільські музичні гурти

Кам`янець-Подільські гурти:

Гурт «Своєрідне»

Гурт СвоєріднеІноді вважається, що музичні гурти починають свою історію після першого виступу. Якщо так, то Своєрідні не мають ще й року, перший виступ відбувся на пісенному конкурсі "Талант - 2006" (здається, в жовтні чи листопаді), на якому вони отримали перше місце в своїй номінації. Далі був відбірковий тур всеукраїнського фестивалю „Червона Рута", на якому впер­ше була виконана лірична пісня, що завоювала багато сердець, -«Рушив поїзд». Ще пізніше були виступи різного масштабу, і вже в травні 2007 року хлопців за­прошено на «Фортецю Фест», де вони виступили з професійними командами: «ТНМК» та «С.К.А.Й.». Звісно, рівень ще не той, але менше року творчості дають досить соковиті плоди.

Сподіваємось, що Своєрідні ще не раз продемонструють оригінальність виконання своїх пісень. Сама назва гурту говорить про музичний стиль та філософію команди, кожен розуміє її так, як йому розуміється.

Висловлюємо подяку всім Своїм друзям, Своїм батькам, Своїм коханим. Зокрема, Драгомерецькому Вален­тину за „опіку" та „всиновлення", тобто всім-при-всім Своїм.

 Гурт «Шкідлива звичка»

Гурт Шкідлива звичкаОдин з небагатьох музичних гуртів, в складі якого є три гітариста: бас, ритм, соло. Ця команда частіше всіх рокових команд виступала на сценах нашого міста, можливо це через те, що вже існують приблизно 3 роки, а можливо, просто як ніхто інший опиняються в потрібний час в потрібному місці. Не­зважаючи на свою назву, ніхто з хлопців, окрім їхнього барабанщика, не пропагує, принаймні зі сцени, шкідливі звички. Скоріше їхня назва, - це ще одне засте­реження, ще один піар для туберкульо­зу та його прибічників. Погодьтесь, що назва є досить цікавою. Останній свій виступ хлопці запам`ятають надовго. Нагадаю, це було 1 вересня 2007 року. Так довго ця команда ще не виступала, зігравши практично весь свій репертуар, музиканти з почуттям лідерства зійшли зі сцени.

Гурт дякує: Олегу Швецю, бать­кам за терпіння та усім тим. хто нас слухає і підтримує. 

Гурт «Апріорі»

Гурт АпріоріПочав свій творчий шлях одразу з стрімкого піднесення, мабуть в світі такого ще не було, посудіть самі: перший ви­ступ відразу на «Фортеці Фест» на професійній сцені з професійними музикан­тами, їх лірика (маю на увазі пісню «Номер теле­фону») тепло сколихувала слухачів на концерті до Дня молоді. Ця команда грає всього кілька місяців, а вже отримала в свій арсенал -репетиційну базу, де займа­ються самі, і дають змогу репетирувати іншим гуртам. Відданості своїй справі у цих молодих людей можна повчитись, не зважаючи на проблеми, які вони долають разом, хлопці продовжують творити музику в стилі арт-рок. «Апріорі» завоювали прихильність глядачів ще з першого виступу, так би мовити, з перших акордів. Залишається їм лише побажати творчого процвітання та три­матись разом.

Гурт висловлює подяку: рідним, друзям, коханим і всім, хто їм допомагає. Можете заходити в гості -наша адреса https://www.apriori-music.com.ua/

Гурт «Форум дебош» 

 Гурт Форум дебошНа жаль, цю команду рідко коли можна почути, тому і знаємо про них не багато. Грають хлопці досить довго, не знаю точно скільки, але довго... На минулорічному конкурсі "Талант" здобули перше місце в номінації «Рок музика». Останній свій виступ, якщо не по­миляюсь, хлопці зіграли під час фестивалю «Технопарк Кам`яного періоду -1». Нагадаю, що «Форум дебош» виступав разом з гуртом «Калич Блюз» м. Львів.

 

Гурт висловлює подяку: директору кафе-бар „Карфаген" за підтримку, батькам за розуміння, друзям та прихильникам.

 

  Гурт «Театр-Но»

Свою суть несе в речитативах та бітах. Хлопці грають в стилі Хіп-Хоп. Виступають порівняно часто, але знаємо про них мало. Мріють про професійну сцену досить давно. На відбірковому турі „Червона рута" зайня­ли перше місце в номінації танцювальна музика. Тексти їхніх пісень - це переважно філософські роздуми про життя. «Театр-Но» - так колись називався перший театр в Китаї, де показували понтоміми.

Гуpm дякує: Голубіцькому Руслану, гур­ту „Своєрідне" за Колю Гордійчука та підтримку, МБК за таланти, Драгомерецькому Валентину, батькам та Богу.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини