Фортеця Фест 2012

  • 3 912
  • (Оцінок: 0)

21 -22 квітня в місті пройде VI музичний фестиваль «Фортеця Фест», організатором якого є ГО «Молодіжний парламент».

На фестивалі виступлять також торішні переможці: «Street Famés» і один з най-популярніших гуртів Кам`янця «Шкідлива звичка». Між виступами публіку розважатимуть КВНщики. Хедлайнерів цього року буде троє: «VovaZIL`Vova», «Друга Ріка» і «DZIDZIO», тож цьогорічний фестиваль обіцяє бути яскравим.

 

Інфа:

Квитки - 80 грн. - 1-й сектор, 50 грн. - 2-й. Якщо брати квиток заздалегідь (до 15 квітня), то його вартість складе відповідно 60 і 20 грн.

 

Якщо минулого року в конкурсі могли брати участь представники різних міст, то цього року перевага надається виключно кам`янецьким гуртам. Учасники мають виконати одну власну пісню і один хіт. Оцінювати виступи буде компетентне журі, але шляхом Інтернет-голосування вплинути на хід відбіркового туру зможе кожен бажаючий. До фіналу пройдуть 5 гуртів, з яких 22 квітня буде визначено переможця. Нагорода - сертифікат на запис п`яти пісень від студії звукозапису «Aura Mu sic».

Також під час відкриття турсезону свій новий фестиваль - «Весільна фортеця» -анонсуватиме фестивальна агенція «Квітка на камені». Фестиваль пройде 29 квітня - 1 травня. У його програмі - відтворення різноманітних обрядів весілля (подільського, гуцульського, вірменського, середньовічного), майстер-класи з виготовлення весільних аксесуарів, виступи весільних музик і весільні танці, дегустації весільних тортів і короваїв, дефіле весільних суконь і, звісно, парад наречених. Найбільшою (в прямому сенсі) «фішкою» фестивалю стане велетенська фата, яку одягнуть на саму Стару фортецю.

Також 20-22 квітня на території Руської брами відбудеться Міжнародний історичний фестиваль «Porta temporis» («Брама часу»), організатором якого виступають Кам`янець-Подільське військово-історичне товариство шанувальників історії фортифікації, фестивальна агенція «Ратуша», НІАЗ «Кам`янець» та міська рада. Цей фестиваль є логічним продовженням тих лицарських турнірів, які товариство започаткувало на початку 90-х, а також понад дворічної діяльності товариства в напрямку відродження і «оживлення» історичної пам`ятки Руська брама.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини