Камянець-Подільський » Блогери » Козак Руслан » Не в Европу а в сраку з голим тазом!

Не в Европу а в сраку з голим тазом!

  • 1 413
  • (Оцінок: 1)
Не в Европу а в сраку з голим тазом!
Не в Европу а в сраку з голим тазом!

Сьогодні прогулявся по нашому чудовому місті Кам`янці-Подільському, а таке враження, що гуляєш по звалищі чи по ораному полі. Починаючи від доріг, вулиць, міжбудинкових проїздів, дворів і т.д.

В мене питання до всіх: до місцевої влади, до водіїв, до любителів тварин, до нас (хто не відноситься до вищевказаного).

Місцева влада виділяє х.й знає скільки коштів на всяку х.йню, а спроектувати ні тротуари ні двори нормально не можуть, постійно вода та болото і кудись крадуть асфальт.

 

Водії, бл.ть, якби мали можливість то клали б свої авто прямо під дверима, але їм заважають сходи. Ставлять машини де попало і як попало, повний поху..м.

Любителі тваринок, ви с.ка, навчіться прибирати за своїми улюбленцями, нам не потрібні "єгипетські" піраміди з псячого гівна, візьміть цей сувенір собі до хати та й поставте у сервант, чи розітріть по холодильнику коло магнитиків з Турції чи Єгипту.

 

А тепер до нас, зійшов сніг і під вікнами та балконами відкривається пейзаж з гандонів та недопалків, не будьте по життю цими відходами, перестаньте срати, сцяти та бухати у ліфтах та під`їздах. Робіть це все у себе дома або в спеціально відведених чи призначених для цього місцях.Хто себе впізнав у цьому тексті і не бажає виправлятися, то ви "кончене бидло". В мене все, дякую за ефір.

--

:bully: текст та емоції - veritas.intus


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини