Екскурсії Камянець Подільський
 
» » » Не в Европу а в сраку з голим тазом!

Не в Европу а в сраку з голим тазом!

           94     0   |  
Не в Европу а в сраку з голим тазом!

Блог Козака Руслана

Вітаю усіх на найкращому сайті про Кам'янець-Подільский. Думаю Ви тут відшукаєте необхідну інформацію. У своєму блозі буду намагатись правдиво відтворювати події нашого маленького міста.

Контакти:

Фейсбук - дивитись

Моя майстерня - замовити сайт

Сьогодні прогулявся по нашому чудовому місті Кам'янці-Подільському, а таке враження, що гуляєш по звалищі чи по ораному полі. Починаючи від доріг, вулиць, міжбудинкових проїздів, дворів і т.д.

В мене питання до всіх: до місцевої влади, до водіїв, до любителів тварин, до нас (хто не відноситься до вищевказаного).

Місцева влада виділяє х.й знає скільки коштів на всяку х.йню, а спроектувати ні тротуари ні двори нормально не можуть, постійно вода та болото і кудись крадуть асфальт.

 

Водії, бл.ть, якби мали можливість то клали б свої авто прямо під дверима, але їм заважають сходи. Ставлять машини де попало і як попало, повний поху..м.

Любителі тваринок, ви с.ка, навчіться прибирати за своїми улюбленцями, нам не потрібні "єгипетські" піраміди з псячого гівна, візьміть цей сувенір собі до хати та й поставте у сервант, чи розітріть по холодильнику коло магнитиків з Турції чи Єгипту.

 

А тепер до нас, зійшов сніг і під вікнами та балконами відкривається пейзаж з гандонів та недопалків, не будьте по життю цими відходами, перестаньте срати, сцяти та бухати у ліфтах та під'їздах. Робіть це все у себе дома або в спеціально відведених чи призначених для цього місцях.Хто себе впізнав у цьому тексті і не бажає виправлятися, то ви "кончене бидло". В мене все, дякую за ефір.

--

bully текст та емоції - veritas.intus


------
оцінило: 0 люд.

Коментарі (0)

Залишити свій коментар:


https://snu.in.ua/