Камянець-Подільський » Блогери » Козак Руслан » Де взяти кредит студенту?

Де взяти кредит студенту?

  • 1 361
  • (Оцінок: 0)
Де взяти кредит студенту?
Де взяти кредит студенту?

У студентському віці всім завжди не вистачає грошей, якого розміру не була б стипендія. Молоді люди постійно хочуть модно виглядати, мати дорогі пристрої і гаджети, ну і, звичайно ж, добре погуляти. Через недостатній досвід в плануванні власного бюджету, часом виникають моменти, коли дуже не вистачає грошей. Банки дають кредити студентам тільки в дуже рідкісних випадках. Але що робити студенту, якому терміново потрібні гроші? 

На допомогу прийдуть МФО компанії - Moneyveo, MyCredit, і багато інших мікрофінансові організації можуть виручити молодих людей в поганій фінансовій ситуації. Відгуки про Moneyveo або інші МФО можна прочитати на сайті CreditOnline365.com.ua. Це український сервіс порівняння кредитів.

Чому не банк?

Банки зазвичай не видають споживчий кредит студентам, без вагомих підстав. Гроші в борг молоді люди можуть отримати тільки при наявності поручителя, або, надавши довідку з постійного місця роботи, при цьому трудовий стаж повинен становити не менше року. Природно, ці вимоги можуть задовольнити в повному обсязі студенти, тому вони навіть не сподіваються на отримання кредиту в банку.

МФО же в свою чергу, займаються видачею мікропозик всім бажаючим, висуваючи ін і це мінімальні вимоги. Наприклад, зае мщік обов`язково повинен бути старше 18 років. Крім цього, мікрофінансові організації мають ряд переваг перед банками. В першу чергу це комфорт при оформленні та швидкість, адже взяти позику можна прямо на сайті, а розгляд заявки відбувається в лічені хвилини. 

Під час цієї процедури з документів потрібно мати при собі:

  • Паспорт громадянина України та ідентифікаційний код (ІПН), а точніше просто вказати дані з них у заявці.
  • Телефон та E-mail.
  • Картку будь-якого банку України.

Після підтвердження заявки, засоби миттєво переводяться на банківську карту, номер якої був зазначений раніше. Але варто розуміти, що в борг буде видана невелика сума (в районі 3   000 - 10   000 гривень) на недовгий термін (до 15 - 30 днів). Відсоток хоч і нараховується за кожен день користування грошима, його розмір дуже малий, і до моменту погашення переплата буде мізерною.

Як вибрати відповідну компанію?

У нинішній час послуги МФО користуються величезною популярністю у великої кількості наших співвітчизників різних соціальних груп, а, як відомо, попит породжує пропозицію. Саме тому в пошуках кредиту можна знайти безліч компаній, серед яких дуже складно вибрати.

Але існують сайти з рейтингом перевірених мікрофінансових організацій. Одним з представників таких ресурсів можна вважати сервіс https://creditonline365.com.ua/studentam , на головній сторінці якого розташований величезний список з кращими МФО.

Там же розташовані рейтинг, і умови, на яких видається кредит. Під основними умовами описані переваги та акції тієї чи іншої організації. Тобто, вибрати найбільш підходящу компанію можна відразу на одному сайті. Щоб переконатися в своєму виборі остаточно, є можливість прочитати коментарі клієнтів і дізнатися плюси і мінуси оф ормленія мікропозик в цій МФО. Варто відзначити, що при першому зверненні в НЕ яких компаніях можна отримати знижку до 80%, а то і зовсім оформити безкоштовний кредит. Це означає, що повернути доведеться рівно стільки ж, скільки і було отримано, без переплат і будь-яких прихованих комісій.

Таким чином, якщо студенту терміново знадобилася певна сума грошей, він може сміливо звернутися в МФО за споживчим кредитом, незалежно від того, для чого саме ці гроші потрібні.Адже завжди можуть виникнути незаплановані витрати, з якими можна впоратися з малим бюджетом. Це може бути поломка гаджета, оплата зв`язку, витрати на здоров`я, несподіване запрошення на будь-який захід, і багато іншого.

---

Паспортний стіл в Кам'янці-Подільському - контакти


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини