Камянець-Подільський » Блогери » Козак Руслан » Як правильно обрати люстру на кухню?

Як правильно обрати люстру на кухню?

  • 1 499
  • (Оцінок: 0)
Як правильно обрати люстру на кухню?
Як правильно обрати люстру на кухню?

Люстра на кухню повинна стати логічним продовженням інтер’єрного стилю, у якому оформлене це приміщення. Але при цьому ваш кухонний світильник ще повинен відігравати роль домашнього свічада, яке буде вабити та збирати за обіднім столом усю вашу родину та друзів.

5 критеріїв, яким повинна відповідати люстра на кухню:

  • Гарний вигляд.
  • Практичність.
  • Надійність конструкції.
  • Оригінальність дизайну.
  • Довговічність.

Різні стилі люстри на кухню

Класичний стиль залишається завжди актуальним. Люстри в такому стилі виглядають розкішно, дорого. У них переважають литі або ковані елементи, вона може доповнюватися металічними ланцюгами. Часто форма такої люстри нагадує підсвічник: розміщення лампочок імітують світильник зі свічками.

Англійський стиль та близький до нього кантрі передбачає вибір люстри із завитками, рослинними орнаментами, декоративними елементами у вигляді листочків, бутонів.

Модерн дозволить вам купити люстри з ідеальним поєднанням сучасності, лаконічності, простоти. При цьому світильник буде напрочуд багатофункціональний. *Люстра на кухню в стилі модерн традиційно компактна, не вирізняється багатою кольоровою палітрою. Але акцент на металі, склі дозволяє такий світильник легко поєднувати з сучасними кухонними фасадами.

Еко-стиль сьогодні особливо популярний. В епоху пластику та металу еко-люстра з паперу, тканини чи натурального дерева принесе в кухонний інтер’єр свіжість, оригінальність дизайну та фактур.

Що враховувати при виборі

Люстра на кухні 

Кухня передбачає декілька джерел світла, тому і люстри повинні бути різного призначення. Масивна люстра, з оригінальним дизайнерським рішенням впишеться у центрі стелі або чітко над обідньою групою. Вам також варто купити світильники більш компактні та з меншою потужністю: точечні, бра.

Зверніть увагу на якість люстри. Усі деталі повинні бути цілими, якісно між собою скріпленими. На люстру повинен бути сертифікат якості. Оскільки люстра повинна прослужити вам десятки років, то не варто надавати перевагу дешевим низькоякісним світильникам.

Важливий момент при виборі – це багатофункціональність люстри. Обирайте той варіант, який дає можливість регулювати інтенсивність освітлення, зонувати приміщення. Також чудовим рішенням на кухню буде люстра, яка здатна опускатися та підніматися на обіднім столом.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини