Камянець-Подільський » Блогери » Козак Руслан » Коли ви вже зігрієтесь?

Коли ви вже зігрієтесь?

  • 431
  • 0 0
    (Оцінок: 0)
Коли ви вже зігрієтесь?
Коли ви вже зігрієтесь?

На своїй сторінці у Фейсбуці - Єрон Дондон написав дуже цікаву замітку про маршруки та спеку.

Шановні протягофоби і протягофобенята в шапочках, зав’язаних на підборідді, щоб не продуло! Коли ви вже зігрієтесь? +30 мало?

Прямо скажіть скільки потрібно? Коли можна буде відкривати вікна? Ми всі тут люди не чужі — якось порозуміємось. Просто серце, моє не камінь, скоро не витримає задухи і я безславно помру посеред маршрутки під звуки шансона. Майте трішки жалю до нас, невитривалих.

Окремо хочу звернутися до перевізників. Просити нові, великі, комфортні автобуси не буду. Розумію, що маршрутка не по 20, 30, 50. Грошей нема, діти продані циганам, а жінки в Польші трускавки збирають. Не прошу зібрати всі шпротовозки типу "спрінтер" на Біланівці і пустити їх зі скали вниз.

Зробіть теплову сегрегацію в маршрутках! Спереду хай сидять ті, кому дує, а ззаду ті, кому душно. Попідписуйте місця, будь ласка! Жовті лахи ще нічо. У них є вікна що відкриваються. А спрінтера, то пекло і ад. Жарко, парко і нічого не видно за красивими фіраночками.

Ще хочу звернутись в міськвиконком. Виділіть людей для підрахування кількості "дує" і "відкрийте вікно, бо всьо", щоб поділити маршрутку за пропорційною системою.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини