Камянець-Подільський » Свобода в Кам`янці » Янучари повертаються!

Янучари повертаються!

  • 996
  • 0 0
    (Оцінок: 0)
без картинки
Янучари повертаються!

Янучари повертаються або скандальна сесія  Кам’янець-Подільської міської ради від 29 березня 2016 року

Більшість нового постмайданівського скликання Кам’янець-Подільської міської ради виявилась не кращою за ту, що була в часи Януковича

Остання сесія міської ради від 29 березня 2016 року показала: колишні регіонали, вимушено зголоднілі за час революційного піднесення українців, потроюють свої дикунські апетити. Влада нинішніх регіоналів об’єднується проти законності та справедливості, які відстоює в раді фракція ВО «Свобода».

Депутатська більшість, всупереч закону, протягує поспішно внесені в останній момент перед сесією питання земельного дерибану. Висловлюючи незгодуз такими діями, депутат міської ради від ВО «Свобода» Михайло Посітко вимагав від порушників повернутися у правове поле, але жадоба наживи перемогла.

Кричущим фактом цієї сесії було те, що влада спеціально подбала про те, щоб единого представника від опозиційної сили, депутата-свободів- ця не допустили до контролю за процесами передачі комунального майна в оренду. В такий спосіб влада намагається приховати минулі зловживання й реалізовувати нові кримінальні схеми. Адже не є секретом, що депутати різних каденцій і можновладці нахапали собі приміщень в місті, і або не сплачують до місцевого бюджету ні копійки, або щоразу вибивають собі пільги на сесіях міської ради. А тимчасом, простого підприємця душать поборами й непомірною платою за оренду.

<!--MBegin:https://k-p.net.ua/uploads/posts/2016-04/1459872923_yanycharu.jpg|-->Янучари повертаються! <!--MEnd-->

Місцеві оптимізатори пропонують скоротити бібліотеки, викинути на вулицю працівників культури. Рівень цинізму сягає апогею, оскільки копійки (54 тис. гри.), які вони збираються зекономити на нашій культурі, втричі менші за вартість, до прикладу, розпіареного бювету питної води (150 тис. гри.). Планується знищити бібліотеки на вул. Пушкінській та Тімірязєва (Біланівка). Депутат-свободівець Дмитро Костюкович звернувся до депутатів з проханням громади про захист цих бібліотек. Люди побоюються, що на місті храмів книги з’явиться генделик або інший комерційний об’єкт.

Війна на Сході України чітко показала: хто економить на культурі, той заплатить людськими життями.

Натомість, ВО «Свобода» запропонувала економити не на культурі, а через зменшення апетитів у депутатів, владоможців, їхніх родин, «любих друзів». Наприклад, на цій же сесії розглядалося питання про надання пільг за орендну плату за землю підприємствам, кінцевими власниками, яких є: депутат - голова земельної комісії В.Слободян, заступник міського голови В.Юр’єв, колишній депутат-регіонал Я. Крочак, О. Гільовський та ін. В цих руках сконцентровано величезні земельні масиви міста, на яких не здійснюється будівництво впродовж довготривалого періоду. Користуючись прогалинами у законодавстві, вони щороку отримують преференції від місцевої влади, загальний розмір яких сягає декілька мільйонів на рік! Місто могло б ці недоотримані кошти спрямувати на ремонт доріг, культуру, соціальний захист. Якщо ж цим підприємцям від влади не під силу сплачувати орендну плату, то такі вільні землі можна було б надати учасникам Російсько-української війни або ж справжнім інвесторам. Спрацьовує принцип: сам не гам - і другому не дам.

У злочинний спосіб, провладна депутатська більшість протягнула рейдерське рішення з третьої спроби стосовно об’єкту незавершеного будівництва багатоповерхового будинку по вул. Пушкінська, 53-А. За вказівкою зверху, прямо під час сесії, кожен провладний отримував дзвінок від недоторканої особи з роз’ясненнями, як саме голосувати. В результаті фірма, що не сплатила жодної копійки за цей будинок, отримала його разом із земельною ділянкою. Ці дії - злочин не лише з точки зору права, але й моралі.

what Ще одним ганебним рішенням цього дня стала передача в центрі міста по вул. Гагаріна, 54 земельної ділянки кандидату від «Опозиційного блоку» (тітушководу партії Регіонів) О. Гільовському. Магічним чином його кіоск (площею 7 м. кв.) перетворився на капітальну будівлю і цим рішенням обріс сотнею квадратних метрів землі на тротуарі Отже, незабаром ми побачимо новий гендлярський об’єкт.

Влада відкрито саботує Закон України «Про деко імунізацію», не хоче перейменовувати вулиці, названі на честь катів українського народу. А в Хмельницькому майже всі вулиці вже носять імена українських героїв, діячів, або ж мають історичну назву. Чомусь Хмельницька влада не залякувала і не обманювала людей, що перейменування вдарить по кишені містянина.

Як би не хотіли антинародні, антиукраїнські сили маніпулювати українською свідомістю, дурити простих громадян, грабувати їх, - ми завжди стоятимемо на захисті прав і свобод. Добро переможе.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини