Камянець-Подільський » Свобода в Кам`янці » Смолоскипний марш 2015 року.

Смолоскипний марш 2015 року.

  • 961
  • 0 0
    (Оцінок: 0)
без картинки
Смолоскипний марш 2015 року.

У Кам’янці-Подільському відбувся смолоскипний марш на підтримку політв’язнів до дня Захисника України.

14 жовтня 2015 року Кам’янець-Подільська міська організація ВО «Свобода» та ВГО «Сокіл» провели смолоскипний марш до Дня Захисника України, який також був присвячений політв’язням-захисникам Конституції, які після подій 31 серпня піддаються переслідуванням.

Марш розпочався о 18:30 від магазину «Абсолют». В акції взяло участь кількасот осіб. Учасники пройшли центральними вулицями міста, скандуючи традиційні патріотичні гасла, до яких додалися цього разу: «Свободу політв’язням», «Захисникам Конституції – слава», «Аваков – під арешт» тощо.
Дійшовши ходою до Майдану Відродження, націоналісти провели на ньому короткий мітинг, на якому виступив голова Кам’янець-Подільської міської організації ВО «Свобода» кандидат на посаду міського голови Михайло Посітко, який нагадав присутнім про зусилля «Свободи», докладені для того, щоби День Захисника України 14 жовтня став відзначатися на державному рівні, що, безумовно, є перемогою націоналістів.

<!--MBegin:https://k-p.net.ua/uploads/posts/1445025056_1.jpg|-->`Смолоскипний <!--MEnd-->

Також слово мав виконуючий обов’язки голови Кам’янець-Подільського осередку ВГО «Сокіл», кандидат у депутати міської ради Ярослав Клизуб, виступ якого був присвячений новітнім політв’язням режиму Порошенка-Авакова, зокрема представникам Кам’янець-Поділсьького «Соколу», яких провладні ЗМІ намагаються оббрехати. Сокілець підкреслив, що затримані націоналісти не є безталанними маргіналами, якими їх намагаються зобразити вороги і українці не мають права забувати про своїх захисників. Завершився захід спільним виконанням національного Славня всіма присутніми.

<!--MBegin:https://k-p.net.ua/uploads/posts/1445025007_2.jpg|-->`Смолоскипний <!--MEnd-->

«Мені дуже прикро, що моїх побратимів, які віддали себе боротьбі за свободу і незалежність України спочатку на Майдані, а згодом на російсько-українській війні намагаються зробити злочинцями і терористами. Вони такими не є і мусять бути звільнені. Якщо українські герої і правда про них будуть знехтувані, то майбутнє України під загрозою Ми не маємо допустити цього» - зазначив виконуючий обов’язки голови Кам’янець-Подільського осередку ВГО «Сокіл» кандидат в депутати міської ради Ярослав Клизуб.

<!--MBegin:https://k-p.net.ua/uploads/posts/1445025015_3.jpg|-->`Смолоскипний <!--MEnd-->

 

<!--MBegin:https://k-p.net.ua/uploads/posts/1445025010_4.jpg|-->`Смолоскипний <!--MEnd-->

 

<!--MBegin:https://k-p.net.ua/uploads/posts/1445025043_5.jpg|-->`Смолоскипний <!--MEnd-->

 

<!--MBegin:https://k-p.net.ua/uploads/posts/1445025074_6.jpg|-->`Смолоскипний <!--MEnd-->

 

<!--MBegin:https://k-p.net.ua/uploads/posts/1445025068_7.jpg|-->`Смолоскипний <!--MEnd-->

 

<!--MBegin:https://k-p.net.ua/uploads/posts/1445025098_8.jpg|-->`Смолоскипний <!--MEnd-->

 


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини