Пікет міської ради

  • 1 205
  • 0 0
    (Оцінок: 0)
без картинки
Пікет міської ради

11 серпня 2015 Кам’янець-Подільська міська організація ВО «Свобода», ГО "Єдність - наша сила", Громадська рада Кам`янця-Подільського пікетувала міську раду.

Обурення кам’янчан викликали факти дерибану земель паркової зони у мікрорайоні Руські фільварки, спроби вивести декілька гектарів іншої частини міського парку з-під охоронного статусу.

Крім того, ВО «Свобода» продовжує захист громадянки похилого віку В. Михальченко, у якої рейдерським способом, за підтримки представників місцевої влади намагаються забрати успадковану землю. Також під час мітингу піднімалося питання видачі земельної ділянки громадянки, поміченої в минулому в антиукраїнських заходах, в той час як учасники бойових дій на Сході не можуть отримати землі. Під час мітингу виступили голова Кам’янець-Подільської міської організації ВО «Свобода» Михайло Посітко, голова юридичної служби місцевого осередку ВО «Свобода» Іван Громик, голова ГО "Єдність - наша сила" Сергій Харламов, активіст з Руських фільварок Анатолій Яковець, які детально ознайомили присутніх з кричущими фактами земельних махінацій в місті. Учасники мітингу скандували гасла «Банду геть», «Ні дерибану комунальної землі», «Збережемо парк для нащадків». За підсумками мітингу було складено резолюцію з вимогами до міської ради повернути незаконно видану земельну ділянку в парковій зоні у власність громади, заборони рішенням сесії міської ради подальше відчуження земельних ділянок у зелених зонах та створити тимчасову депутатську комісію за участю громадськості для розслідування фактів незаконної видачі земельних ділянок у згаданій зоні, не давати дозвіл на розробку проекту землеустрою для місцевої українофобки, а також для рейдера, який намагається забрати земельну ділянку громадянки Михальченко. Після підписання присутніми резолюцію було передано на чергову сесію міської ради, яка відбулась після цього.

<!--MBegin:https://k-p.net.ua/uploads/posts/1439387598_pik2.jpg|-->`Пікет <!--MEnd-->

 

Під час сесії депутат-свободівець Юрій Яриновський зачитав резолюцію мітингу. Міська влада обіцяла взяти до уваги вимоги протестувальників. Також депутати врешті-решт не дали необхідної кількості голосів за дозволи на розробку проектів землеустрою для українофобки, а також рейдера, який намагається забрати землю в громадянки Михальченко. Також Юрій Яриновський домігся того, що сесія дала дозвіл на розробку проекту землеустрою на ділянки для родин учасників бойових дій, які чекали на нього близько року. Крім того, депутат-свободівець запропонував депутатам створити базу даних про наявні в місті вільні земельні ділянки, які можна видавати дл учасників війни.

<!--MBegin:https://k-p.net.ua/uploads/posts/1439387586_pik3.jpg|-->`Пікет <!--MEnd-->

«Незважаючи на те, що відбулася революція Гідності, влада у нашому місті продовжує спроби грабувати кам’янчан. Лише об’єднавшись, ми зможемо захистити наші права. Так сьогодні ми завдяки організованості та спільному тиску на владу досягли конкретного позитивного результату». – зазначив голова Кам’янець-Подільської міської організації ВО «Свобода» Михайло Посітко.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини