Камянець-Подільський » Свобода в Кам`янці » Молочний бунт в Хмельницькому

Молочний бунт в Хмельницькому

  • 1 859
  • 0 0
    (Оцінок: 0)
без картинки
Молочний бунт в Хмельницькому

У Хмельницькому затримали п’ятьох учасників акції проти низьких закупівельних цін на молоко

17 травня 2012 року біля Хмельницької обласної державної адміністрації та обласної ради відбувся пікет проти низьких закупівельних цін на молоко. Участь у пікеті взяли селяни з різних районів области, члени та прихильники "Свободи", депутати місцевих рад.

У ході пікету селяни разом із депутатами-свободівцями вилили на поріг Хмельницької облдержадміністрації понад 100 літрів молока на знак протесту проти бездіяльности владі й покривання нею "молочної мафії".

Виливають молоко

 Працівники правоохоронних органів намагалися завадити акції та затримали п`ятьох її учасників, зокрема, депутатів районних рад від ВО "Свобода". Затриманих доправили у відділок та склали протоколи про правопорушення. Їм намагаються інкримінувати "вчинення хуліганських дій" за ст.173. "Ми не розуміємо за що нас затримали і в чому намагаються звинуватити. Відповідно до поданої заявки ми проводили мирну акцію протесту, і, згідно з чинним законодавством, мали прибрати після себе", – наголосив один із учасників акції із села Кальна Деражнянського району.

 

Про репресії проти учасників акції заявив на сесії Хмельницької обласної ради голова фракції ВО "Свобода" в облраді Ігор Сабій. Він вимагав відпустити затриманих і наголосив, що люди доведені до відчаю здирництвом з боку "молочної мафії", вони у такий спосіб захищають свої права, а влада їх за це репресує.

 

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО «Свобода»


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини