Питання на 25 сесію

  • 2 183
  • (Оцінок: 0)
25 сесія міської ради VІ скликання 29 травня 2012 року о 10-00 годині

 в залі засідань Кам’янець-Подільської міської ради за адресою майдан Відродження,1.

 

 

На розгляд сесії винести такі питання:

1.Про затвердження звіту «Про виконання бюджету міста Кам’янця-Подільського за І квартал 2012 року».


 

2.Про внесення змін та доповнень до рішення 19 (позачергової) сесії міської ради від 29.12.2011 року №49 «Про міський бюджет на 2012 рік» та додатків до нього з врахуванням змін та доповнень, внесених рішенням 21 (позачергової) сесії міської ради від 10.02.2012 року №1, рішенням 23 сесії міської ради від 10.04.2012 року № 71.


 

3.Про внесення змін до рішення четвертої (позачергової) сесії міської ради від 11.01.2011року № 7 «Про затвердження Положень про місцеві податки і збори у м. Кам’янці-Подільському в новій редакції».


 

4.Про внесення змін до рішення четвертої (позачергової) сесії міської ради від 11.01.2011 року № 8 «Про затвердження операторів паркування».

Доповідач: Шевчук Олександра Володимирівна – начальник фінансового управління.


 

5.Про затвердження Положення про порядок надання майна територіальної громади міста Кам’янця-Подільського в оренду та користування.


 

6.Про затвердження Положення по перевірці об`ємів та вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, обстежень технічного стану, визначенню виду ремонтів орендованих будівель і приміщень комунальної власності.


 

7.Про затвердження акта засідання постійної робочої комісії з надання дозволів на виконання ремонтних робіт та визначення фактичних витрат виконаних робіт від 04.04.2012 р. № 3.

Доповідач: Гурська Майя Дмитрівна – заступник директора департаменту – начальник управління економіки департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста.


 

8.Про затвердження проекту «Формування лікувально-оздоровчої інфраструктури бальнеологічного курорту «Кам’янець-Подільський» для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.


 

9.Про роботу управління зовнішньоекономічних зв’язків, розробки грантових програм та залучення інвестицій по залученню інвестицій в економіку м. Кам’янця-Подільського.

Доповідач:Крижанівський Олександр Валерійович – начальник управління зовнішньоекономічних зв’язків, розробки грантових програм та залучення інвестицій міської ради.


 

10.Про вилучення майна із статутного капіталу КП «Житловик» та передачу його у статутний капітал КП «Комбінат благоустрою».

Доповідач:Середюк Сергій Миколайович – директор департаменту житлової політики, доріг та інфраструктури.


 

11.Про внесення змін до рішення 34 (позачергової) сесіїКам’янець-Подільської міської ради від 19.08.2008 року № 1 "Про затвердження тимчасового Положення про порядок набуття на аукціоні права на оренду земельних ділянок у м. Кам’янці-Подільському”.

Доповідач:Пиріжок Ігор Володимирович – директор департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин.


 

12.Про перейменування Кам’янець-Подільської міської центральної бібліотеки ім.Затонського.

Доповідач:Сукач Василь Олександрович – заступник міського голови.


 

13.Про внесення змін до рішень 2 (позачергової) сесії міської ради від 27.11.2010р. №3 «Про утворення постійних комісій міської ради VI скликання та їх чисельний склад» та №4 «Про затвердження складу постійних комісій міської ради VI скликання».


 

14.Про внесення змін до Регламенту Кам’янець-Подільської міської ради.

Доповідач: Сенюк Василь Іванович – секретар міської ради.


 

15.Звіт постійної комісії міської ради з питань розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту.

Доповідач:Юр’єв Володимир Васильович - голова постійної комісії міської ради з питань розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту.


 

16.Земельні питання.

Доповідає:Кравчук Віктор Іванович – начальник управління Держкомзему в м.Кам’янці-Подільському.------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини