24 сесія (27.04.2012)

  • 1 984
  • (Оцінок: 0)

24 сесія розпочалась з інаугурації наступної тушки – Войтенка І.І.

Тушечку офіційно було прийнято в ряди Партії Регіонів

Голова БЮТ - Акимович із своєю колегою заявили, що будуть голосувати руками, як це було обумовлено на минулій сесії. Вони свого слова дотримали і до кінця сесії підносили руки.

Далі 45 земельних питань проголосували за 40 хв.

 

Але найцікавіші були додаткові питання:

 

На офіційному сайті міської ради тепер можна завантажити: рішення, звіти, виконання бюджету. Восьма кнопка зверху в меню.

Також можна вносити свої пропозиції, що бюджету на сайті по тел. 5-14-30 - управління фінансів.

 

Бабій С. пообіцяв що брущатку з вул. Північної знімуть і встелють нею вул. Зарванську та Успенську (та, що веде до Руської брами).

 

Сімашкевич обрадував водіїв, що тепер вони будуть платити без паркоматів, за допомогою СМС і спеціальних карток, які розробитьПриват Банк!

Ось цікаво що це будуть за автомати? Адже згідно пункту 14 Закону "Про затвердження Правил паркування транспортних засобів"

14. Відведені майданчики для платного паркування обов`язково повинні бути обладнані паркувальними автоматами з розрахунку не менш як один автомат на 20 місць для паркування з обох боків уздовж проїзної частини вулиці, дороги або тротуару.

 

Депутат Яриновський поцікавився в Гордійчука, чому в Кам’янець-Подільські колектори зливають фекалії з трьох сусідніх районів? На, що Гордійчук відповів, що всі хто побачить такі випадки повинен телефонувати у міліцію, вона уже знає і буде швидко реагувати.

 

Акимович оголосив, що члени БЮТ розпочинають голодування на підтримку Тимошенко!

 

24 сесія встановила рекорд - закінчилась о 11:20!

Перелік питань, які пропонувалися для розгляду 24 сесії міської ради 27 квітня 2012 року

 

Завантажити перелік питань
[0 b] (Завантажили: 19)


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини