Камянець-Подільський » Свобода в Кам`янці » Вечір українського кіно

Вечір українського кіно

  • 1 820
  • 0 0
    (Оцінок: 0)
без картинки
Вечір українського кіно

5 квітня 2012  року Кам`янець-Подільська "Студентська Свобода" організувала вечір українського кіно. Перегляд фільму про діяльність Української Повстанської Армії "Вешневі ночі" відбувся в актовій залі історичного факультету Кам`янець-Подільського Національного університету.

На початку перед студентами виступив координатор Кам`янець-Подільської "Студентської Свободи" Дячинський Дмитро. Він подякував за підтримку молоді і прихід на перегляд фільму. Свободівець підкреслив, що вечір українського кіно в Кам`янці-Подільському за ініціативи Студенської Свободи  відновлюється після нового року, і традиційно буде  відбуватиметься раз на два тижні.

 Володимир Євгенович Барановский, керівник районної організації ВО Свободи  коротко розповів про історію створення фільму, події, які лягли в його основу, про боротьбу УПА за Українську Державу.

Усі з великим захопленням дивились фільм.  На завершення заходу Дячинський Дмитро запропонував усім охочим долучатися до діяльности "Студентської Свободи" і разом активно працювати на утвердження Національної Ідеї.

Прес-служба Кам`янець-Подільської міської організації ВО "Свобода"


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини