Битва за 15 школу Кам'янця-Подільського

  • 1 327
  • (Оцінок: 0)
Битва за 15 школу Кам'янця-Подільського
Битва за 15 школу Кам'янця-Подільського

:fellow: Якось Олена Чернець – дружина головного лікаря міської лікарні № 1 та члена виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради Олександра Чернеця відповіла на 30 питань комісії без помилок та по факту стала директором 15 школи. :sad:

Дивитись відео Битва за 15 школу Кам'янця-Подільського:

25 вересня 2020 року під міською радою Кам'янця-Поділського, відбувся пікет проти призначення нового директора школи №15


Ось дописи із Фейсбуку людей що були поти нової директорки.

Радію, що батьки та вчителі 15 школи підтримали сьогодні під стінами міської ради Оксану Михайлівну. Це приклад єдності людей.
Пан Мельник та пан Сукач вийшли до громади та давали відповіді на запитання хоч і дуже тихо. З розмови було зрозуміло, що є 2 виходи з положення:


1. Сімашкевич М.Є може не підписати контракт і може тоді отримати судовий позов від новоспеченого директора;
2. Оксана Михайлівна сама може подати до суду.


Доречі телефонували й до Оксани Михайлівни і вона дала декілька пояснень, наприклад повідомила, що ніякої кандидатури на учасника конкурсу від школи не подавала (хоч Мельник заявив протилежне)
Також Сукач і Мельник повідомили що членам батьківського комітету школи 15 було повідомлено про конкурс і вони висунули від себе також кандидата на цю комісію. Знаходячись в самому епіцентрі подій мала можливість поспілкуватись з батьками з батьківського комітету і жоден з них ніяким чином не був повідомлений, а було там мною опитано 5 батьків .
Співпадіння???
Тобто 2 людини з 10, які обирали з кандидатів на посаду директора взагалі потрапили до комісії незрозуміло як. Бо версії сторін різняться.
Бажаю нам усім не стати наступною жертвою таких комісій.
--------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини