Ірина Качан - найкраща студентка!

  • 2 758
  • (Оцінок: 0)

Студенти вищих навчальних закладів Хмельницької області у фіналі Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України»

У номінації «Кращий студент України» перемогу здобула Ірина Качан, студентка Кам`янець-Подільського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету. Дівчину привітав тернопільський міський голова Сергій Надал.

За результатами 2010 року переможцями Конкурсу стали:

 

Ірина Качан
Ірина Качан

 

1) у номінації «Кращий студент-громадський діяч України» – Володимир Черняк, студент Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
2) у номінації «Кращий студент-науковець України» – Мирослава Підвальна, студентка Хмельницького університету управління та права.

Всеукраїнська конкурсна програма «Кращий студент України (проект Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка») проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України і Державної служби молоді та спорту України. «Кращий студент України» – це не лише програма, що об’єднує найкращу молодь з усієї країни, а й дає можливість кожному на регіональному та всеукраїнському рівні презентувати свій вищий навчальний заклад та свою область. Хмельниччина продемонструвала усім, що одні з найкращих студентів України з Хмельницької області, та готова приймати даний Всеукраїнський конкурс.

 

Хмельницький обласний осередок ВМГО "Студентська республіка"
Адреса Правління: 29000, м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля 82/1, кв. 10, тел.038-2-70-42-86

------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини