Камянець-Подільський » Новини » Розшукуються » Як чинуші Кам'янця-Подільського віджимають квартири у бідняків!

Як чинуші Кам'янця-Подільського віджимають квартири у бідняків!

  • 1 854
  • 0 0
    (Оцінок: 0)
Як чинуші Кам'янця-Подільського віджимають квартири у бідняків!
Як чинуші Кам'янця-Подільського віджимають квартири у бідняків!

В Кам'янці-Подільському організована схема по віджиму квартир у малозабезпечених громадян. Міські чоновники у зговорі з працівниками ЖЕКів прописують невідомих людей в квартири одиноких та незабезпечених верств населення а потім такі люди опиняються на вулиці!Журналісти газети «Правова Україна» та члени Хмельницького відділення ГО «Майдан громадський контроль» провели громадське та журналістське розслідування фактів «віджиму» житла у незахищених верст населення у м. Кам’янець-Подільський.


---Контакти  «Майдан громадський контроль»

Писати у приватні повідомлення - Сторінка у ФБ.

---

what Усі хто зтикнулися з аналогічною ситуацією, пишіть в приватні повідомлення (силка рядком вище) громадскому контролю. Телефон вони не вказують бо їх завалють проханями допомогти з усієї України.


Відкривають тим хто стукає!


З такою схемою, в Кам'янці-Подільському, стикнулася раніше Валентина Магілат, яка про це написала на своїй сторінці ФБ:


"В нашому місті діє ціла група посадових осіб різних державних інституцій і органу місцевого самоврядування, які задіяні в корупції і різних злочинних схемах.
Пару років тому стала свідком в відділі реєстрації громадян міста в виконкомі Кам'янець-Подільської міської ради де одна жінка - кам'янчанка виявила, що в її квартирі прописана стороння незнайома особа . Керівник відділу не хотіла навіть розбиратися в цій ситуації і стверджувала, що стороння особа законно прописана в квартирі цієї жінки . Звичайно, що я допомогла цій жінці відстояти своє право і змусити працівників відділу виписати із її квартири сторонню особу і на це пішло трохи часу . Також зробила допис на фейсбук де повідомила кам'янчан про таку ситуацію і закликала усіх власників квартир перевірити хто у них прописаний . Ще виявилося декілька випадків . Тому закликаю усіх бути пильними ! На посадах знаходяться особи, які зловживають своїми посадовими можливостями і задіяні не тільки в корупційних схемах, але і кримінальних !"

--

продовження історії тут


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини