Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Події в місті » Тест на придатність нового начальника Поліції

Тест на придатність нового начальника Поліції

  • 1 182
  • (Оцінок: 0)
Тест на придатність нового начальника Поліції
Тест на придатність нового начальника Поліції

Вчора наше місто сколихнуло дві новини - спалили автомобіль свободівці та погружували вбити В.Мельниченка.

Силки на новини у ФБ.

  • це підпал автівки Олесі Понятовській - депутатки від ВО "Свобода" - силка
  • це заява Мельниченка В. про отримання повідомлення про його замовне вбивство - силка

По першій події, все зрозуміло, є заява, поліція працює.


По другій події, це справжнє випробування для місцевих правоохоронних органів та нового начальника поліції - Василя Шкіндюка.Чи порушили наші правоохоронні органи справу, без заяви Мельниченка В. ? Так як це серйозний "зальот" для правоохоронців та тест на їх профпридатність.


В мережі дописувачі розділились на 2 табори, одні почали висміювати Мельниченка, інші пішли на його захист, це діло особисте і кожен розцінює його на свій розсуд. Але я про інше, багато хто почав звинувачувати Мельниченка В., чому він не подав заяву до поліції.
Так, от, відповідно до ст.214 КПК України - слідчий, дізнавач, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочати розслідування та через 24 години з моменту внесення таких відомостей надати заявнику витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Відповідно до ст.477 КПК України - кримінальним провадженням у формі приватного обвинувачення є провадження, яке може бути розпочате слідчим, дізнавачем, прокурором лише на підставі заяви потерпілого щодо кримінальних правопорушень, передбачених різними ст.Кримінального Кодексу України, список яких ви можете преглянути за цим посиланням
Злочин, про який заявляє Мельниченко В. не є злочином приватного обвинувачення і заяву про такий злочин йому писати не обов'язково.
Злочин, про який повідомляє "потерпілий" є особливо тяжким і підпадає під ч.2 п.11 ст.115 КК України і на підставі цього, правоохоронні органи повинні протягом 24 години від часу повідомлення, внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Крім того, у відеозверненні згадуються особи, яким стало відомо про замовне вбивство, але вони не повідомили правоохоронні органи, а це кримінальна відповідальність по ст.396 КК України. :bully:


Текст взято з групи - Тати Кам'янця------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини