Таки настав час для дебатів, в ході яких кам’янчани зможуть послухати наших кандидатів на міського голову.
Завтра, 12 листопада 2020 року, о 19:15 відбудуться дебати між Посітко та Мельниченко - купляємо попкорн та чекаємо з нетерпінням.
⠀
---
--
Щоб очі в очі, запитання-відповідь!
⠀
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Все місто в обіцяючих бігбордах від «сприятеля», чого тільки не прочитаєш! Мабуть не має ще боротьби з марсіанами, і обіцянки про вічну молодість всім тим, хто проголосує за Мельниченка!
Але, давайте по черзі! Основна вада цієї влади – це патологічна жадібність до грошей людської громади.
![❓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/2753.png)
Що нового ми прочитали в обіцянках? А нічого, все те, що недоробила теперішня влада, старі відпрацьовані схеми. Ви зауважте, в нас нічого не робиться швидко та ефективно, і складається враження, що мета роботи наших чиновників – робити все довго, за кошти платників податків, але з формулою «за сприянням»!
Мета наших посадовців не створення, а руйнація.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
На сьогоднішній день в нас:
⠀
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Мільйонні боргові зобов’язання по кредитам
⠀
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Об’їзна дорога не дороблена
⠀
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Стадіон зруйнований, чи взагалі те зруйноване «поле» можна назвати стадіоном?
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
А тепер УВАГА! Минулого року було здійснено оплату за виконані роботи по ремонту стадіону у розмірі 3 мільйони 350 тис., цього року обласним бюджетом виділено суму у розмірі майже 12,5 мільйонів грн., з яких вже профінансовано біля 3 мільйони 360 тис грн. І саме цікаве - відповідно до умов договору потрібно освоїти (тобто виконати роботи) у термін до 24.12.2020 року. Підійдіть завтра на стадіон, подивіться на стан робіт.
⠀
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Зруйнована вулиця Соборна. Бруківка пропала у невідомому напрямку, при її середній вартості 17 євро за 1 кв.м. Неважко порахувати збитки для бюджету міста. Тим часом, виділяється з міського бюджету на відновлення вулиці, на руйнацію якої вони ж дали згоду більше мільйона грн. Бінго! Таким схемам може позаздрити сам Аль Капоне!
⠀
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Територія лікарні розпродається своїм «кишеньковим» забудовникам.
⠀
![⁉️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tec/1/16/2049.png)
Хіба так вчиняє господар:
⠀
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tce/1/16/1f446.png)
продати величезні площі лікарні, а ковідне відділення облаштовувати там, де знаходяться кардіо- і неврологічне відділення;
⠀
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tce/1/16/1f446.png)
Віддати приміщення приймального відділення під морг приватній особі, і втрачати кошти на добудову нового приймального приміщення!
⠀
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tce/1/16/1f446.png)
Продати приміщення пральні, а білизну возити у Чернівці! Питання ще, - де обладнання пральні? Яким чином зараз дезінфікують білизну?
⠀
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Міська лабораторія не має елементарного – біохімічного аналізатора, який в повній мірі міг би забезпечити проведення необхідної кількості аналізів. Вартість цього аналізатора коливається в межах 1 мільйону грн., а тим часом виділяється майже 2 мільойни грн. на влаштування скверу за Ратушею та 300 тис на придбання бруківки в самих себе, тобто знятої з об’їздної.
⠀
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Про нашу бруківку напевне не писав тільки лінивий, але і віз і досі там, відповіді ніхто так і не надав – де вона поділася? Точно кажу – у всьому винні марсіани! Тут можна писати-не переписати.
⠀Тому якщо хочете продовження «марлезонського балету», голосуйте 15 за те, що є, що було. А якщо ви маєте гідність, піднімайтесь з колін, не ведіться на їх «десятників» і тиск своїх керівників. Вони Вам не пастухи, а ви – не вівці. Давайте міняти все! А дебати – іспит на здатність дивитись в очі. Не всі його можуть скласти.