Новорічні подарунки від влади.

  • 3 156
  • 6
  • (Оцінок: 0)

Нова влада, що прийшла до влади в наслідок підрахуйських виборів вирішила зробити Новорічний подарунок всім кам`янчанам.

 

23.12.2010 року Кам'янець-Подільські депутати прийняли меморандум про згоду. Тобто тепер регіонали та бютівці будуть дрючити кам`янчан без перешкод. !

ПРОТИ проголосували лише два депутати від "Свободи" - Віктор ПРИТУЛЯК, Юрій ЯРИНОВСЬКИЙ.

 
«МЕМОРАНДУМ
про співпрацю депутатів Кам’янець-Подільської міськради  VI скликання та міського голови для досягнення громадської злагоди та процвітання міста Кам’янця-Подільського
Депутати Кам’янець-Подільської міської ради та Кам’янець-Подільський міський голова, виражаючи волю мешканців міста Кам’янця-Подільського, прагнучи розвивати демократичне суспільство, виходячи з потреб всебічного забезпечення прав і свобод людини, громадянина та мешканців міста Кам’янця-Подільського, шануючи національні права, культуру та традиції кам’янчан, дбаючи про повноцінний політичний, економічний, соціальний і духовний розвиток міста, усвідомлюючи відповідальність за долю міста та декларуючи свої наміри до конструктивної співпраці, відмовляючись від політичного протистояння, декларативного популізму депутатів і міського голови, керуючись необхідністю реалізації програмних положень, викладених під час виборчої кампанії, необхідністю спів­праці депутатів міської ради, міського голови та виконавчого комітету міської ради з метою вирішення питань життєдіяльності міста,
ЗОБОВ’ЯЗАЛИСЯ:
1. Забезпечувати прийняття рішень на користь кам’янчан.
2. Спрямовувати діяльність Кам’янець-Подільської міськради на зростання економічного та соціально-культурного розвитку міста.
3. Забезпечувати прозорість обліку надходжень і використання бюджетних коштів і соціальну спрямованість бюджету.
4. Збільшувати прибуткову частину бюджету міста за рахунок раціонального використання комунальної власності та підвищення ефективності витрат.
5. Завершити та затвердити генеральний план розвитку міста Кам’янця-Подільського та забезпечити його неухильне виконання.
6. Створювати умови для вдосконалення системи охорони здоров’я міста і покращення якості допомоги жителям міста.
7. Вважати одним із пріоритетних питання культури, освіти та духовності.
8. Вирішити питання щодо реконструкції міських водоочисних споруд, систем водозабезпечення та каналізації.
9. Забезпечити створення сучасної міської системи комунального обслуговування населення.
10. Провести прозоре та ефективне реформування житлово-комунальних підприємств міста з урахуванням позитивного досвіду інших населених пунктів України та побажання кам’янчан.
11. Сприяти створенню сучасної системи теплозабезпечення міста з урахуванням новітніх енергозберігаючих технологій.
12. Забезпечити реконструкцію та капітальний ремонт доріг, тротуарів і міжбудинкових проїздів на всій території міста.
13. Вирішити питання будівництва соціального та комунального житла в рамках міської програми «Доступне житло для кам’янчан».
14. Створення сприятливих умов для надходження інвестицій з метою відновлення працюючих підприємств міста і створення нових робочих місць.
15. Покращувати умови соціального захисту ветеранів, пенсіонерів та інших малозахищених верств населення».
Наприкінці пленарного засідання міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ подякував депутатам за укладення Меморандуму.

 

 

 

Подарунок №1 - квартплата

Про це повідомив на комунальному брифінгу для ЗМІ начальник управління ЖКГ Сергій Середюк. У зв’язку з підвищенням цін на пальне, будівельні матеріали, газ та інше є необхідність у збільшенні тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та при будинкових територій.

 

Тепер ми будемо платити з 1 січня:

 

ІІ клас будинку – 1,39 грн за 1 кв м – зростання на 24%

ІІІ клас – 1,15 грн за 1 кв м – зростання на 31,2%

IV клас – 1,05 грн за 1 кв м – зростання на 31,1%

V клас – 0,95 грн за 1 кв м – зростання на 31,0%

VI клас – 0,85 грн за 1 кв м – зростання на 30,7%.

 

Якщо порахувати, як збільшується навантаження на людей, то власники стандартної двокімнатної квартири платитимуть більше на 13 грн, а трикімнатної – на 15 грн. Загалом сума, ніби незначна, але якщо додати сюди ще зростаючі витрати на опалення, гарячу воду,  проїзд у громадському транспорті, то сума вийде непогана, особливо, якщо врахувати, то зарплати майже не зростають.

Підставою для підвищення тарифів є суттєве збільшення рівня мінімальної заробітної плати – на 70%, а також подорожчання матеріалів – 20%.

За словами начальника управління економіки Майї Гурської, проведено моніторинг тарифів у 30 інших містах. Кам’янець-Подільський входить до четвірки міст, де впродовж двох років не підвищувалися тарифи. Щодо рівня наших тарифів у порівнянні з іншими містами, то наразі ми опинилися у першій десятці по вартості. Можливо, інші міста невдовзі також переглянуть свої тарифи.

Також варто бути готовим, що тарифи будуть зростати ледь не щокварталу, відповідно до того, як буде підвищуватися мінімальна заробітна плата.

Джерело

 

Подарунок №2 - Опалення та гаряча вода

Виконавчий комітет прийняв рішення «Про коригування тарифів на послуги з теплопостачання та гарячого водопостачання для населення». Загалом тарифи зростають на 25%, як це зазначено у Постанові Національної комісії регулювання електроенергетики України, яка з’явилася 14 грудня цього року.

З 1 січня 2011 року вартість 1 Гкал тепла становитиме 243,37 грн. для будинків, оснащених тепловими лічильниками, або 6,24 грн за 1 кв м площі для тих, хто немає лічильників. На сьогодні тарифи становлять 194,7 грн за 1 Гкал та 5,01 за 1 кв м.

Зростає вартість і гарячої води. З 1 січня 1 куб м гарячої води коштуватиме 14,41 грн. Ті мешканці, які не мають лічильників на воду, будуть сплачувати по нормі споживання. Норма споживання становить 52,60 грн за одну людину. 

Ці тарифи також не є економічно обґрунтованими і не покривають у повному обсязі витрати а виробництво тепла та гарячої води. Про те такі тарифи встановлені НКРЕ. Міська влада не може не виконувати їхніх рішень, бо інакше не можливо буде отримати компенсації різниці в тарифах. У міському бюджеті для таких цілей коштів немає.  Джерело

 

Подарунок №3 -  маршрутки

Сьогодні, 23 грудня, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення «Про корегування тарифів, затверджених  рішенням виконавчого комітету від 10 липня 200 року №1321 «Про погодження граничного рівня тарифу на перевезення пасажирів в автобусах пасажиромісткітю до 22 посадочних місць і більше, як працюють у звичайному режимі руху, у міському сполученні». Цим рішенням вирішено збільшити вартість проїзду в громадському транспорті з 1,5 до 2,0 грн. Для маршрутів №8, 8а та 17, які мають найбільшу протяжність, тариф становитиме 2,5 грн.

Рішення вступає в дію з 27 грудня. 

Члени вносили пропозицію затвердити тарифи з 8 січня, щоб не робити людям такого подарунку «під ялинку». Проте Сергій Бабій наполягав на даті 27 грудня, бо на його думку, відтягування прийняття тарифів викличе ще більшу соціальну напругу, бо перевізники просто відмовляться працювати цих два тижні.

Підставою для підвищення тарифів стало подорожчання паливно-мастильних матеріалів та зростання мінімальної заробітної плати.


------

Останні коментарі:

RI4ard
RI4ard
Зашібісь! і так дохріна брали так тепер взагалі скабаніли!
Цитувати Скарга
ura
ura
:c_emot2: :c_emot2:
Цитувати Скарга
kinodomen
kinodomen
А яка якість перевезення ?!!! Стоїш в позі "рекса" всю дорогу, більшість маршруток застарілі як морально так і технічно, та й ще деякі водії курять в салоні.Крім того треба звернути увагу , що деякі водії не зупиняються на зупинках, а їдуть собі доти доки ти не крикнеш зупініться, чому самі не стають на відведених для певного маршруту зупинках? А як на зупинці стоїть пенсіонер то тисне так на газ мов чорта побачив.
А є й такі пасажири, яким треба зупинитися біля підїзду до їхнього будинку, а при можливості заїхати на поверх де вони живуть (Приклад: зупініться біля костелу, потім зупініться біля девятиповерхівки, а відстань то між ними метрів 50).
АНЕКДОТ про таких:
У маршрутці:
- Зупиніть будь ласка біля червоного мерседеса!
- Червоний мерседес їде, наздоганяти?
Цитувати Скарга
Эвген
Эвген
Нашого мера нада раком нагнути и показати йому шо вин робить з нами!!!!!!!!
:b_plakat5:
Цитувати Скарга
vvitek
vvitek
Ну тепер і я буду від них вимагати належного ставлення до пасажирів
Цитувати Скарга
admin
admin
:prapor:
Потрібно виходити на вулиці. Це єдиний шлях!

Політична сила яка зможе вивести людей на вулиці і буде мати великі шанси на успіх , під час майбутніх виборів :c_emot8:
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини