Вибори - як так сталося?

  • 4 684
  • 1
  • (Оцінок: 1)

Вибори - як так сталося?

Маленьке розслідування навколо виборів мера в Кам`янці-Подільському

Через два дні після виборів стало зрозуміло, що мером Кам`янця-Подільського став Ростислав Ярема, адже за "мокрими" протоколами він набрав на 1037 голосів більше ніж його найближчий конкурент — Сімашкевич.

 

 

А 9 листопада головний підрахуй  Кам`янця-Подільського - Тетяна Остафійчук оголосила, що в результаті перерахунку вибори виграв Сімашкевич Михайло Євстафійович, та й ще з відривом в 1000 голосів від Яреми! 

О тепер то зрозуміло звідки взялась цифра - 3209 недійсних бюлетнів...

 

А тепер поглянемо, що кажуть різні сторони:

 

 

ЦІКАВО:

 

За графу “не підтримую жодного кандидата” проголосувало 5211 виборців.

А бюлетенів, яких визнано недійсними —  стало аж 3209 штук.

 

Можна припустити що судовими позовами ця справа не закінчиться. Адже Ростислав Тарасович, наскільки відомо, у дуже тісних зв’язках з українським політиком Петром Порошенком — вони куми. І якщо потрібно, допомогою кума пан Ярема обов’язково скористається.

А для чого Сімашкевичу ця посада? Вона – як манна небесна. Тому що обласна податкова переживає тепер не найкращі часи: є проблеми з виконанням деяких показників, визначених центральним офісом ДПА України. Не виключено, що розмін посади першого заступника податкової на посаду мера для Сімашкевича є шансом на зближення з Партією регіонів.

Оскільки губернатор Василь Ядуха перед виборами дав зрозуміти кам’янчанам: мовляв, підтримаєте Сімашкевича, у влади не виникатиме питань. Тим більше що для “регіоналів” Кам’янець-Подільський донедавна був недосяжний у плані керування ресурсами.

 

А тепер давайте задумаємось чому так вийшло?

1) Українська інтелегенція, замість того щоб вийти в ефір, на шпальти газет та заявити: -"Люди до влади рветься ЧМО! воно вішає Вам лапшу, та багато обіцяє...  Не можна без морально-свідомих політиків будувати державу, не голосуйте за них", наша баблоінтелегенція (чим більше бабла тим більший інтелегент) підставила свій зад і заволала - "Голосуйте за райони!"

 

Голосуй за райони

 Журналіст Ю.Макаров дуже гарно написв, що буде коли Чмо прийде до влади: "Чмо завжди почувається затишніше, коли знає, що порядних людей не залишилося, а всі навколо – таке саме чмо".

 

2) На цих виборах була застосована підвальна технологія. Тобто офіційний результат встановлювали в ТВК, в місцях зберігання бюлетнів...

 

3) Підрахунком, в потрібних місцях, займались дуже розумні та чесні люди:

 

4) Фактом є те, що на наступні вибори в ДВК порядні та чесні люди не підуть - чого і хотіли райони... Тим часом можна вішати лапшу...

 

 

Вішають лапшу

 Остаточні результати виборів в Кам`янці


------

Останні коментарі:

Аліна, Львів
Аліна, Львів
Кам"янчани! НЕ дайте собі вилізти на голову!!! Думкою з вами! Я вірю в вас!
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини