Скандал з маслом Мельниченка

  • 2 470
  • (Оцінок: 0)
Скандал з маслом Мельниченка
Скандал з маслом Мельниченка

5 лютого 2020 року на своїй сторінці Михайло Посідко виставляє фото листа в якому із змісту  стає відомо, що масло "Вівальді Д"

не відповідає вимогам ISO 17678. (скрін документа - нижче)


Дивитись відео Скандал з маслом Мельниченка:

Ф 2020 році фірма Мельниченка знову перемагає в камянецьких тендерах і тут уже все замутилось!
6 лютого зранку місцеві чинуші (бувші риги, а Мельниченко бувштй головний риг Кам'янця) почали оправдальну пресконференцію по маслу Вівальді. (Дивіться вище)

Фотокопія листа виставлено Михайлом Посідко.

Фотокопія листа виставлено Михайлом Посідко 

Чого тільки не зробиш, щоб захистити виробника, власником якого є відома всім людина . Маніпулятивність посадових осіб виконкому міської ради відома. Без неї вони не вміють спілкуватися і подавати інформацію для громадян і ЗМІ . 

Наскільки зрозуміло із перепалок між чинушами та депутатами в соцмережах - масло на протязі 1-2 тижнів знову пройде перевірку! Чекаємо результатів...

Державна служба Держпродспоживслужба методом проведення аналізів і лабораторних досліджень виявила фальсифікат у багатьох виробників так заваного "масла вершкового"в тому числі і у виробника "Вівальді Д" !


Посадові особи виконкому міської ради піддають сумнівам висновки державної служби ? Якщо серед тисячі тон виробленої продукції знайшовся один кілограм фальсифікату , то він є фальсифікатом і аж ніяк не продукцією, що відповідає вимогам і стандартам і виробник має нести відповідальність за законом !

Наші споживачі цієї продукції виробника "Вівальді Д" є в основному діти в дошкільних і шкільних закладах і вони не можуть скаржитися до якихось органів чи інституцій, окрім , як батькам на своє самопочуття після вживання їжі в дошкільному закладі чи в школі серед продуктів яких є масло чи інший молочний продукт, який постачається вищезгаданим виробником !


Тому геть політичні і особисті зацікавленості посадових осіб виконкому міської ради в даному питанні !


(Тестова частина з Фейсбука - Валенитни Магілат)

===
Вівальді-Д і раніше було замішене у виробництві неякісного масла:
В 2017 році- дивитись

в 2015 Дживальдіс був оштрафований - дивитись


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини