1 тоннна масла без тендера

  • 1 633
  • (Оцінок: 0)
1 тоннна масла без тендера
1 тоннна масла без тендера

Місцеві пузатики навчились обходити систему держ закупівель. так управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради шляхом переговорної процедури провело закупівлю 1010 кг вершкового масла у ПП «Дживальдіс».

Відповідне повідомлення розміщене в системі публічних електронних закупівель ProZorro. «Вищевказана ситуація склалась у зв’язку із збільшенням кількості дітей в мережі ДНЗ міста», – йдеться у пояснювальній записці управління освіти. Освітяни запевняють, що очікувана потреба необхідної кількості вершкового масла була розрахована на початку року без врахувань можливого збільшення кількості дітей в ДНЗ. «У зв’язку із чим, виникає потреба в додатковій закупівлі продукту, адже даний молочний продукт має високий вміст кальцію та вітамінів, що необхідні для нормального розвитку дітей».

 

Як випливає з даних аналітичної системи YouControl, одним із засновників та бенефіціарів ПП «Дживальдіс» є Іоланта Остапишина, дружина народного депутат Володимира Мельниченка.

 

Хто провіряв якість масла чи спреду або жирових сумішей Мельниченка????

Що наші діти будуть їсти в Кам`янці?

 

Антимонопольний комітет України виявив порушення ще в червні 2016-го року. Зокрема бізнесмени продавали «спреди та суміші жирові» як масло солодковершкове селянське 73% жиру за ДСТУ. ПП «Дживальдіс»

 

Прозрівате:

1. Силка 1 - дивитись

2. тут в Луцьку скаржаться на Дживальдіс - дивитись

3. В Нововолинську забороняли продукцію Дживальдіс - дивитись

4. :what: А тут взагалі стверджують що в продукції Дживальдіс взагалі не має молока!!! - дивитись

---

Ніхто не знає чим будуть годувати дітей в школах Кам`янця чи це масло чи спред чи жирові суміші від жінки Мельниченка?


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини