НОВИНИ Камянця-Подільского.

Кам'янець-Подільський.Центр міста,вул.Соборна де влада посягає на майно громади, знести бруківку,забудувати підземними супермаркетами вулицю.... Приїзд телебачення на місце проблеми, громадські обговорення чи то слухання в міській раді- такі події відбувались сьогодні, щоб не допустити забудови. На фото робочі моменти.


* Сайт про місто Кам'янець-Подільський тільки актуальні інформація та вибрані новини про місто на камені.

 

Що то було ?

Вчора відбулося дійство, яке міська влада назвала обговоренням, а представники так званої ініціативної групи намагалися назвати громадським слуханням . Але відбулося ні те, ні інше . Скоріше схоже на маніпуляцію, підміну розумінь і понять, провокацію та "а поговорити і, вибачте, випустити пар.

Хто організатор невідомо . Ніхто не взяв на себе офіційно оголосити про захід, його ініціаторів, порядок денний та повідомити кам'янчан . Міська влада 16 вересня 2019р. на офіційному сайті розмістила інформацію про те, що за дорученням міського голови Михайла Сімашкевича у міській раді 13 вересня була проведена зустріч з ініціативною групою мешканців вулиці Соборної, забудовником, який планує будувати підземний торговий центр на цій вулиці, а також представниками департаменту містобудування та архітектури.Спільно напрацювали низку запитань від кам’янчан щодо проекту будівництва. Ці питання будуть винесені на громадські обговорення, які відбудуться у вівторок, 17 вересня, о 18:00, у сесійній залі.


В графіку роботи виконавчого комітету міської ради не було інформації щодо проведення такого заходу 17.09.2019р. міською владою . Жодного офіційного розпорядження міського голови, рішення виконавчого комітету чи рішення сесії міської ради щодо проведення громадських обговорень немає .


Член, так званої ініціативної групи, п. В.Кроча не розуміє, як організувати публічний захід і як забезпечити охорону громадського порядку, але вважає, що саме так має бути і він є організатором даного дійства , але міська влада сама має все організовувати  :))) і міська влада успішно використовує його не знання та не розуміння.
На захід прийшли молоді люди, які є студентами ДПТНЗ «Кам’янець-Подільський професійний будівельний ліцей» і своєю поведінкою провокували старших людей, що є жителями будинків по вул. Соборна. Були присутні декілька депутатів міської ради зокрема Михайло Посітко, Андрй Конюшенко А. Мастикаш , М. Розбам, заступники міського голови Сукач В. і Бабій С.
Процедурно не обраний головуючий і секретар заходу та не оголошений порядок денний, регламент та запрошені фахівці і інвестор.
Модерувати взявся заступник міського голови Горшунов Г.І. без оголошення, пропозицій і голосування.
Виступи кам'янчан можете відстежити за відео, які люб'язно стрімили пані Ларіса Діновська , член Громадської ради , Ірина Шелепницька помічник депутата М. Посітко, для кам'янчан, хто не зміг прийняти участь .
Із запитаннями до інвестора і міської влади виступила пані Oksana Semernia доктор наук, доцент, член ГО "Всеукраїнська екологічна ліга", голова комісії з питань екології Громадської ради при виконкомі міської ради . Вдалось прорватися до мікрофону і п. Михайло Посітко.

Був хаос і безлад. Комусь була вигідна така ситуація .
Але навіть в тому безладі де-які кам'янчани таки висловилися з ситуації щодо свого бачення по забудові вулиці Соборна .
Жодного питання і пропозицій не було поставлено на голосування, тому жодного рішення із даного заходу не було винесено . Кому вигідні такі маніпуляції і підміни ?Особисто вважаю, що в данній ситуації мають прийти і діяти розуміння, що права однієї людини закінчуються там, де починаються права іншої людини.

---
Продовження буде .
Автор тексту та фото Ларіса Діновська (Взято з її особистої сторінки у Фейсбуці)


------

Коментарі (0)

Залишити свій коментар:
Вітаю! Гадаю Ви знайдете тут необхідну для себе інформацію. Успіхів.
Свічки оптом Гіди та екскурсії місто Кам’янець-Подільський Створення та СЕО просування сайтів
Організація весілля в Кам'янці-Подільському Сувеніри з кераміки
Ціни на продукти: Станом на 27 січня 2018р.
110 грн. 38 грн. 14 грн. 35 грн. 80 грн. 45 грн. 20 грн. ➥ усі ціни
Державні свята:
4жовтня
День залізничника України
9жовтня
День української писемності
15жовтня
День працівників сільського господарства
16жовтня
День працівників радіо, телев. та радіо
19жовтня
День гідрометеорологічної служби
28жовтня
День пам'яті жертв голодоморів
Українські анекдоти:
Обвітрилась губа!
***

У мене обвітрилась і тріснула по середині губа. Я не цілувалась і не сміялась, змащувала її кремом, але читаючи ваш пост - засміялась! І губа порвалась.... - Пішли ви на х*й зі своїм гумором

Роздуми прибиральниці
***

Прибиральниця миє підлогу у туалеті Верховної ради: -Бл@ді країною вони правлять... А з х@єм справитись не можуть!

Українські анекдоти