Війна за Соборну

  • 1 344
  • (Оцінок: 1)
Війна за Соборну
Війна за Соборну

Кам'янець-Подільський. Центр міста,вул.Соборна де влада посягає на майно громади, знести бруківку,забудувати підземними супермаркетами вулицю.... Приїзд телебачення на місце проблеми, громадські обговорення чи то слухання в міській раді- такі події відбувались сьогодні, щоб не допустити забудови. На фото робочі моменти.

Що то було ?

Вчора відбулося дійство, яке міська влада назвала обговоренням, а представники так званої ініціативної групи намагалися назвати громадським слуханням . Але відбулося ні те, ні інше . Скоріше схоже на маніпуляцію, підміну розумінь і понять, провокацію та "а поговорити і, вибачте, випустити пар.

Хто організатор невідомо . Ніхто не взяв на себе офіційно оголосити про захід, його ініціаторів, порядок денний та повідомити кам'янчан . Міська влада 16 вересня 2019р. на офіційному сайті розмістила інформацію про те, що за дорученням міського голови Михайла Сімашкевича у міській раді 13 вересня була проведена зустріч з ініціативною групою мешканців вулиці Соборної, забудовником, який планує будувати підземний торговий центр на цій вулиці, а також представниками департаменту містобудування та архітектури.Спільно напрацювали низку запитань від кам’янчан щодо проекту будівництва. Ці питання будуть винесені на громадські обговорення, які відбудуться у вівторок, 17 вересня, о 18:00, у сесійній залі.


В графіку роботи виконавчого комітету міської ради не було інформації щодо проведення такого заходу 17.09.2019р. міською владою . Жодного офіційного розпорядження міського голови, рішення виконавчого комітету чи рішення сесії міської ради щодо проведення громадських обговорень немає .


Член, так званої ініціативної групи, п. В.Кроча не розуміє, як організувати публічний захід і як забезпечити охорону громадського порядку, але вважає, що саме так має бути і він є організатором даного дійства , але міська влада сама має все організовувати  :))) і міська влада успішно використовує його не знання та не розуміння.
На захід прийшли молоді люди, які є студентами ДПТНЗ «Кам’янець-Подільський професійний будівельний ліцей» і своєю поведінкою провокували старших людей, що є жителями будинків по вул. Соборна. Були присутні декілька депутатів міської ради зокрема Михайло Посітко, Андрй Конюшенко А. Мастикаш , М. Розбам, заступники міського голови Сукач В. і Бабій С.
Процедурно не обраний головуючий і секретар заходу та не оголошений порядок денний, регламент та запрошені фахівці і інвестор.
Модерувати взявся заступник міського голови Горшунов Г.І. без оголошення, пропозицій і голосування.
Виступи кам'янчан можете відстежити за відео, які люб'язно стрімили пані Ларіса Діновська , член Громадської ради , Ірина Шелепницька помічник депутата М. Посітко, для кам'янчан, хто не зміг прийняти участь .
Із запитаннями до інвестора і міської влади виступила пані Oksana Semernia доктор наук, доцент, член ГО "Всеукраїнська екологічна ліга", голова комісії з питань екології Громадської ради при виконкомі міської ради . Вдалось прорватися до мікрофону і п. Михайло Посітко.

Був хаос і безлад. Комусь була вигідна така ситуація .
Але навіть в тому безладі де-які кам'янчани таки висловилися з ситуації щодо свого бачення по забудові вулиці Соборна .
Жодного питання і пропозицій не було поставлено на голосування, тому жодного рішення із даного заходу не було винесено . Кому вигідні такі маніпуляції і підміни ?Особисто вважаю, що в данній ситуації мають прийти і діяти розуміння, що права однієї людини закінчуються там, де починаються права іншої людини.

---
Продовження буде .
Автор тексту та фото Ларіса Діновська (Взято з її особистої сторінки у Фейсбуці)


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини