Чому риги валять Гіпсовик?

  • 1 974
  • (Оцінок: 2)
Чому риги валять Гіпсовик?
Чому риги валять Гіпсовик?

Кам’янець-Подільське ПАТ «Гіпсовик» – одне із 36 підприємств якому вдалося втриматися на плаву, попри всі труднощі ,зокрема перехід на ринкові відносини. Але після ригівського деребану українсько власності підприємство вже кілька років не може отримати державних дозволів на користування надрами.

Дивитись відео Чому риги валять Гіпсовик?:

Завод не просто видобуває корисні копалини – переробляє. Нині асортимент продукції «Гіпсовика» налічує понад два десятки позицій.

Нині змушені закуповувати сировину аж на Тернопільщині. В той час, коли поблизу пустує вже розроблений підприємством кар’єр.

І це тоді, як неподалік від місця виробництва є кілька кар’єрів, які нині простоюють.


Одну зміну працівників на Колодіївському кар’єрі вже змушені були звільнити – їм просто нічим платити за роботу.

Середня ж заробітня плата на підприємстві не маленька, так всередньому за 2017-ий працівники отримували 7 тисяч 700 гривень на місяць. А це ПДФО до бюджетів різних рівнів. Це розуміють депутати Кам’янець-Подільської міської ради.


А вся проблема в тому, що підприємство належить людям які підтримують "Свободу", а дозволи - у Києві, видають бувші риги. 14 червня кам`янецькі та хмельницькі свободівці у сесійні залі  Хмельницької обласної ради зможуть протестувати свою реальну впливовість на регіон.------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини