Вхід для зареєстрованих

Надає змогу переглядати непрочитані новини, обмінюватись приватними повідомленнями, отримувати розсилку, легко залишати коментарі, ОТРИМАТИ СТАТУС та іконку.

Зареєструватись

Стандартний метод реєстрації передбачає заповнення форми та підтвердження по e-mail.

Зареєструватись

Зареєструватись за допомогою акаунта в соцмережах. ⇓ АТОМАТИЧНО!

Екскурсії Камянець-Подільський
» » » У фортеці буде нова підсвітка

У фортеці буде нова підсвітка

admin
22-08-2017  212 
У фортеці буде нова підсвітка

Третій раз за останні 15 років будуть міняти підсвітку Кам'янець-Подільської фортеці

В 2018 році Кам'янець-Подільська фортеця буде мати нову енергозберігаючу лампу, проект якої з власної ініціативи розробляє Інститут національної пам'яті Польщі.

"Вирішили модернізувати освітлення фортеці за світовими стандартами. Зараз представники Інституту національної пам'яті Польщі допомагають, за власною ініціативою і безкоштовно, з проектом облаштування підсвічування", - розповіли в міськраді.

Наголошується, що це буде вже третя спроба змінити освітлення Кам'янець-Подільської фортеці за останні 15 років. Попередня вийшла занадто енергоємною, оскільки були застосовані звичайні лампи розжарювання. У 2013 році ввели світлодіодну кольорову підсвітку, зменшивши енерговитрати майже в п'ять разів. Саме ж освітлення фортеці в декількох яскравих кольорах викликало чималий резонанс. ЇЇ називають цирковою або - Замком Дракули..

На думку директора Кам'янець-Подільського державного музею-заповідника Олександра Заремби, у цій справі важливо не перестаратися. Об'єкт повинен виглядати природно і так само вражаюче, як і вдень.

У мерії сподіваються, що в цьому році встигнуть все зробити, щоб закласти необхідні кошти і вже в наступному році змонтувати нове енергоефективне освітлення. Запевняють, що проект не вплине на вартість квитків на відвідування кам'янецьких музеїв.


------


Залишити свій коментар: