Вхід для зареєстрованих

Надає змогу переглядати непрочитані новини, обмінюватись приватними повідомленнями, отримувати розсилку, легко залишати коментарі, ОТРИМАТИ СТАТУС та іконку.

Зареєструватись

Стандартний метод реєстрації передбачає заповнення форми та підтвердження по e-mail.

Зареєструватись

Зареєструватись за допомогою акаунта в соцмережах. ⇓ АТОМАТИЧНО!

Екскурсії Камянець-Подільський
» » » Дюднєву 1000 - простим смерним хрена!

Дюднєву 1000 - простим смерним хрена!

admin
5-07-2017  768 
Дюднєву 1000 - простим смерним хрена!

Оце так "патріоти" ! На сьогоднішній сесії міської ради п. Слободян В., голова земельної комісії , кричав , аж із себе виходив і з місцяв встав, щоб бути більш впливовим , щоб не давати АТОвцям , бо немає стільки земельних ділянок в місті і тут же знайшлася земелька в 1000 кв. м. для депутата Дюднєва Андрія !

Успішно провладна кількість проголосувала за данний проект рішення . Разом із тим не надали земельних ділянок учасникам АТО , членам громадської організації ... А ви АТОвці ще надалі створюйте якісь координаційні ради і ходіть в кабінет до міського голови і чекайте, що колись ваші законні бажання отримати земельну ділянку будуть проголосовані місцевими депутатами . Навіть не сподівайтесь , бо місцеві "рішали" дбають тільки за себе любимих, а не за кам'янчан і за тих, хто своєю кров'ю і власним здоров'ям , захищають нас із вами . ГАНЬБА !

 

Причому Андрій Дюднєв найбідніший камянчанин, що заробив, в минулому році, 194 гривні 21 копійку, члени його сім’ї задекларували 6 тисяч 259 грн.

 


------


Залишити свій коментар: