Кам'янець-Подільський » Новини » Події в місті » Керівниця «Славутинки» хотіла втриматись 50 000 зелених

Керівниця «Славутинки» хотіла втриматись 50 000 зелених

  • 2 751
  • 12
  • -1.5 3.5
    (Оцінок: 2)
Керівниця «Славутинки» хотіла втриматись 50 000 зелених
Керівниця «Славутинки» хотіла втриматись 50 000 зелених

Депутат ОР від фракції «За конкретні справи», член комісії з питань будівництва та екс-митник – Микола Харкавий обіцяв посприяти, аби Керівниця «Славутинки» втрималася у директорському кріслі за цілком конкретну суму.

20 червня 2017 року аби не “наполохати” свого чергового клієнта, на поріг готелю, який належить обласному депутатові, прийшли спецслужби. Тим часом у одному з номерів розгортався доволі-таки цікавий корупційний сюжет. Народний обранець влаштував собі неформальну зустріч із керівницею комунального закладу. Жінка прийшла “на побачення” із валютою. При собі у неї було, немало-небагато, 50 тисяч “зелених”.

Ну от, власне, так безглуздо та дуже конкретно депутат “прогорів” на хабарі. Столична прес-служба департаменту захисту економіки повідомляє, обранець мав мужність не кутатися у картату сирітську ковдру та не хапатися за серце, як це робив Насіров. Тож не будемо тягнути інтриги, ім’я затриманого стало відоме того ж вечора.

 

Своїх не кидають та не здають! На правду, Микола Харкавий – не політична сирота, і має чималу групу підтримки. У обласного депутата, як мінімум, два серйозні захисники – народні депутати ВР. Мова про «патрона» усіх конкретників Олександра Герегу та не менш відомого Андрія Шиньковича. Останній не відхрещується від обранця, який кинув тінь на усю і без того не безгрішну фракцію в ОР. Хоча й не наважується назвати справу “підставою”.

Інша фігурантка цієї справи, а саме керівниця «Славутинки», яка, за легендою, за будь які гроші хоче втриматися у кріслі, 20 червня була на роботі, але від’їхала у справах. Ми ж чекаємо відповіді на питання – звідкіля в освітянки 50 тисяч доларів на хабар?

У цій ситуації дуже важко співчувати далеко не бідному обранцеві. Статки-маєтки колишнього митника, а тепер конкретного депутата, вражають. Офіційно пан Харкавий володіє хіба що двома невеличкими квартирами у Кам’янці, та живе на одну мізерну зарплатню. Решта майна, не дивуйтеся, оформлена на дружину.

Загалом у родини Харкавих добра не на копійку! Чого тільки варті фешенебельний готель та ресторан «Гетьман» у Кам’янці-Подільському. Офіційно їх власниця – пані Таїсія. У час, коли сімейний бізнес уже працював, вона перебувала на обліку у центрі зайнятості.

У кількох квартирах родині, як виявилося, затісно жити. Тому вже зводять у історичній частині міста маєток на 553 квадратних метри.

Героя корупційної історії ваблять і дорогі іномарки. У гаражі родини – кілька автівок бізнес-класу. Дружина їздить на Тойота РАВ 4 та Мерседесі, а сам глава сім’ї – на Тойота Ленд Крузер. Кожна з іномарок коштує, щонайменше, 50 тисяч доларів.

Харкаві володіють і землею, також мають солідні рахунки у банках. На двох у Миколи та Таїсії 180 тисяч доларів та два мільйони гривень.

 

Джерело Вперше повідомили і гарно написали - https://www.facebook.com/kpodinfo/


------

Останні коментарі:

Папай
Папай
От Руля ти поц, хоч би розібрався в тємі))) То ж Харкавого спалили, і СБУ навела директорка. Дурень ти!
Цитувати Скарга
admin
admin
lol Вони в готелі про що домовлялись?
Робочі і ділові зустрічі в готелях не проводяться!
Пора Папаю ПАЛИТИ! Нехай [b]скотиняки[/b] палять один одного!
Цитувати Скарга
Папай
Папай
Ти точно ідіот! Харкавий вимагав хабар, директорка здала його СБУ, провернули операцію і взяли хабарника на гарячому. Що не ясно?
Цитувати Скарга
admin
admin
Ну якщо так - то директорці Респект... Але в нашій державі хто його там знає...
Цитувати Скарга
Папай
Папай
Респект респектом а стаття твоя подає інформацію викривлено і неправдиво.
Цитувати Скарга
Гетьман
Гетьман
Вам, шановний, варто прибрати цей дурнуватий заголовок, та і копіпаст, бо реально тупо виглядаєте по факту того що відбулось. А це ще й текстовка відеосюжету, який ліпився з коліна. Послідуйте прикладу жовтопресного Нічного кам`янця який взагалі забрав публікацію
Цитувати Скарга
admin
admin
Ось коли буде офіційна версія - тоді і подивимось...
Ми вже раз писали про [url=https://k-p.net.ua/news_kamenec/budene_jutta/4218-dvchata-dlia-stimuliacii-erogennih-zon.html]Бордель[/url] в Кам`янці - Всі казали що я чокнутий, а друзі сміялись з мене. wink І лише через рік з`ясувалось що це правда!
[b]Почекаю офіційної версії... [/b]
Цитувати Скарга
Папай
Папай
[b]admin[/b], Твої друзі праві на всі 100%
Цитувати Скарга
admin
admin
[b]Папай[/b],
fellow Папай чи як тебе там? Свою думку засунь собі в дупу! Кому вона цікава? Лише друзі можуть так казати...
Цитувати Скарга
Анжела Девіс
Анжела Девіс
[b]admin[/b],
Дуже чемно...Жовта преса й то краще працює. Викривлення фактів, "ОБС", короче...гидота а не ресурс..
Цитувати Скарга
Папай
Папай
Крадене по іншим сайтам. Який адмін такий і ресурс.
Цитувати Скарга
admin
admin
[b]Папай[/b], Дивись джерела в кінці тексту. Будьте уважними!, а то feel
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини