НОВИНИ Камянця-Подільского.
» » » Готель Ксенія на Дністрі

Готель Ксенія вже на Дністрі у 2009 році та став улюбленим місце відпочинку на природі для гостей Кам`янця.

Комплекс складається з готелю на 28 номерів, кожен з яких обладнаний санвузлом та душовою кабінкою. Також тут діє ресторан на 400 місць. За помірну ціну вас пригостять смачними стравами української та європейської кухонь. До речі, ви можете замовити собі вечерю чи сніданок у затишну альтанку на березі Дністра, що додасть вашій трапезі особливого колориту. По-особливому у альтанках смакуватиме шашлик та інші страви, приготовані на грилі. Для людей, які хочуть поєднати роботу та відпочинок пропонується сучасна конференц-зала на 400 осіб.


Ну, що за відпочинок на річці без водних прогулянок. До ваших послуг сучасний теплохід, на якому ви зможете здійснити екскурсії до таких відомих історичних місць, як Бакотський скельний монастир, Хотинська фортеця та інших мальовничих куточків.

Великий зал дозволяє відзначати тут весілля, дні народження, випускні вечори - вартість від 150 грн. з чоловіка. Погодьтеся, що, це більш ніж прийнятна ціна. Конференц-залу можна замовити з розрахунком 5 грн. з чоловіка. Ми вже зазначали, що тут застосовується індивідуальний підхід до кожного клієнта у кожній конкретній ситуації, тому звертайтеся безпосередньо у «Ксенію» і ми впевнені, що хазяї обов`язково знайдуть варіант, який задовольнить вас і за ціною, і за якістю.

     
  • с. Врублівці, пер. Джерельний, 4а (Україна, Хмельницька область,м. Кам`янець-Подільський р-н.)
  • 067-750-01-07
  •  250-500 грн. за номер.
  •  Дуже красива природа, » Чани, пляж на воді.
  •  Дорога до готелю - жах. 
  •  Усім хто любить природу, воду та тишу рекомендую.

 

Фото з готелю:

 

 

 

 

Врублівецький ліс є державним ботанічним пам`ятником природи місцевого значення. Розташований на північний схід від села Врублівці Хмельницької області. Територія заказника розташована на землях загальною площею 89.0 га.

Ця лісова ділянка природного походження вкрита грабово-дубовими деревами. Зустрічається реліктовий вигляд - Осока біла (Carex alba), на крутих толтрах росте гніздівка звичайна - орхідея, що не має зеленого листя і лише в симбіозі з деревними рослинами може забезпечити своє живлення.

Недалеко від заповідника, в селі Врублівці, виявлені залишки однієї з найстародавніших стоянок раннього (близько 300 тис. років назад) і пізнього палеоліту (40-13 тис. років тому). Тут досліджено залишки поселення ранньотрипільської культури (IV тисячоліття до н.е.), могильника ранньоскіфських часів (\/ІІ-\/ІІст.дон.е.) ,атакожранньослав`янське поселення Черняхівської культури і староруських часів (Х-ХІІ століття).

 


------

Коментарі (0)

Залишити свій коментар:
Вітаю! Гадаю Ви знайдете тут необхідну для себе інформацію. Успіхів.
Свічки оптом Гіди та екскурсії місто Кам’янець-Подільський Створення та СЕО просування сайтів
Організація весілля в Кам'янці-Подільському Сувеніри з кераміки
Ціни на продукти: Станом на 27 січня 2018р.
110 грн. 38 грн. 14 грн. 35 грн. 80 грн. 45 грн. 20 грн. ➥ усі ціни
Державні свята:
1серпня
День інкасатора України
2серпня
День аеромобільних військ
8серпня
День військ зв'язку України
9серпня
День працівників ветеринарної медицини
9серпня
День будівельника
15серпня
День Археолога
19серпня
День пасічника
23серпня
День Державного Прапора України
30серпня
День далекобійника
30серпня
День авіації України
Українські анекдоти:
Поїхав до повій
***

Приїхав мужик у відрядження. Зайшов у туалет на вокзалі. дивиться на стіні напис фарбою "Дівчата. Дешево тел. 096-....".. Зателефонував. Йому сказали куди підїхати на таксі. Мужик доїхав до адреси, розплатився, дивиться поруч лише напіврозвалений будинок і дід сидить на лавці. - Діду, аде тут.. ці повії? - Та зроду таких тут не було! а ось таких як ти, таксисти по 10 штук в день взувають!

Нарешті народився хлопчик
***

- У нас після трьох дівчаток нарешті народився хлопчик! - Що ви говорите, вітаю! І на кого схожий? - Не знаю, ми на обличчя ЩЕ НЕ ДИВИЛИСЯ ...

Українські анекдоти