Шухер через котли! - В Кам'янець їде КРУ

  • 2 693
  • (Оцінок: 1)
Шухер через котли! - В Кам'янець їде КРУ
Шухер через котли! - В Кам'янець їде КРУ

(Інформація із сторінки ФБ - Олесі Понятовської)

Цикл «Чиновники і люди»
«Що приховує або чому мовчить сер мер?»


1 червня 2020р. в Кам'янець-Подільський прибуде Держаудитслужба для ревізії на КП МТВЄ!


Частина 1.
Після січневої «радісної» звістки про термінову необхідність продажу старої ТЕЦ, 13.01.2020 року я написала публікацію «Незакінчена “многоходовочка» .... або безбідне життя за наш рахунок!», яка, напевно, дуже обурила пана Сімашкевича і він, скориставшись шпальтами місцевого часопису «Ключ», 17.01.2020 року нерукотворно «наваяв» статтю «Про ТЕЦ та кредити», наївно вважаючи, напевно, що «диванні експерти» та всі інші читачі будуть «покладені на лопатки» його пустими, нічим не підтвердженими, красномовними балачками.

 
Можливо, частково, сер мер досяг своєї мети, але оскільки йшлося про величезний і дороговартісний об’єкт, а цифри та твердження наведені у статті, м’яко кажучи, видались мені безпідставними та безвідповідальними, то 26.01.2020 року я написала публікацію «Про ТЕЦ та кредити» або «Ілюзія здобутків»! в якій чітко, по пунктах розписала питання, які вимагали обгрунтованих пояснень, так би мовити «з цифрами і документами»…

 
Паралельно, 27.01.2020 року мною було надіслано інформаційний запит на ім’я міського голови, відповіді на питання якого мали би мати документальний вигляд без прикрашених «червоним слівцем» мовних вправлянь.
Що я отримала? Маячня за підписом першого заступника Г.Горшунова перевершила сподівання. Виявилось, що сер мер, офіційно коментуючи в пресі «здобутки» своєї «молодої команди», не має підтверджуючих документів, так як вони «знаходяться у власності КП «Міськтепловоденергія». Однак, мій запит було направлено до КП «МТВЕ» «для надання Вам подальшої відповіді» /цитата/. Чекаю до сьогодні…

 

Частина 2.

Розуміючи, що КП МТВЕ відповідь «загуляє», а сер мер не може не мати потрібної інформації, то 03.03.2020 року я повторно звернулась з інформаційним запитом до пана Сімашкевича. Хоча… чому «не може не мати інформації»? Може!!! Може не мати взагалі, в природі! Або може мати, але ту, яку не повинні знати люди!


По суті, я просила копії документів, які б показали чітку картину того, що відбувається, а саме:
1. Якими фахівцями приймались життєво важливі для міста рішення у сфері забезпечення населення здешевленими гарячою водою та опаленням?
2. Якими фахівцями та фаховими висновками, розрахунками були обґрунтовані: взяття позик, доцільність будівництва нової ТЕЦ, необхідність продажу старої ТЕЦ?
3. Яка загальна сума позик Світового банку, чи проводяться розрахунки по ним і з яких джерел? Тощо…

Тобто, опираючись на твердження сера мера в статті в місцевій газеті, мені хотілось зрозуміти, чи кроки, які робила місцева влада були фаховими? Який економічний ефект ми мали би отримати від таких кроків? Чи були такі кроки обумовлені саме турботою про покращення життя мешканців міста? І чи взагалі була в них необхідність? Чи не заганяють нас в боргову яму місцеві спеціалісти, які буквально підпорядковані Сімашкевичу, Гордійчуку і т.д.? І чи все це не є дійно «многоходовочкой» для забезпечення наповнення власних кишень певного кола осіб?


Просто кажучи, я хотіла бачити реальні документи! І все!!!

 
Отримала відповідь! БЛА-БЛА-БЛА!!!... і жодної копії жодного документу! Тобто, та інформація, яка мала би бути доступна кожному мешканцю, чомусь, є таємницею «за сімома замками». Але чому? Напевно, там є щось таке що заставить нас всіх, з часом, пошкодувати, що ми допустили до влади ненажер, нездар та злодіїв. Залишається сподіватись, що ще до свого відходу «у небуття», ця влада остаточно не зруйнує місто і отримає ті «нагороди», на які заслуговує!


P.S. Забігаючи наперед, повідомляю, що, на жаль, розповіді протягом останніх 6-ти років про відмову міста від газу і казкової економії, виявились ні чим іншим, як брехнею і ми вже почали збирати «врожай» наслідків діянь місцевих «ділків-спеціалістів», у вигляді тих самих високих тарифів, мільйонних сум втрат згідно рішень суду… але… про це трохи пізніше….

--

Чим все починалось і як котли стали золотими!


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини