Кам'янець-Подільський » Новини » Новини міської ради » Голосуємо за Кам'янець чи Ні?

Голосуємо за Кам'янець чи Ні?

  • 216
  • 0 1
    (Оцінок: 1)
Голосуємо за Кам'янець чи Ні?
Голосуємо за Кам'янець чи Ні?

Протягом усього 2020 року в Україні буде відбуватись голосування голосування за вибір найпривабливішого і впізнаваного міста України.

В соцмережах розгорнулась дискусія чи потрібно голосувати за Кам'янець-Подільський? Адже в культурному і економучному аспекті ми пасемо задніх! Та і влада у нас - це "працівники УкрПочти" та "тормоза Укрзалізниці" fellow за кого голосувати?
Але конкурс то по історичній та культурній спадщині - а цього у нас стільки навалом, що навіть місцеві бариги у владі не змогли і половини знащити всіх пам'яток - шанс є !  Так що вперед - голосуєм....

З усіх найбільших населених пунктів України належить вибрати місто, що володіє неповторним історичною та культурною спадщиною, і гідний стати національним символом.


"Місто України" - національний всеукраїнський проект, спрямований на вибір найбільш значимого, впізнаваного і символічного українського міста, за допомогою голосування інтернет-користувачів.


На проекті представлено безліч цікавих відомостей про історію та культуру міст, зібрані унікальні фотографії та опис найвідоміших пам'яток і пам'ятників української архітектури.


Метою проекту є становлення і зміцнення національних цінностей, відродження інтересу до історії українських міст, формування гордості і шанобливого ставлення до культурному, історичному та архітектурному надбання України.

Унікальний за своєю масштабністю проект не тільки ставить в приклад кращі українські міста, а й підвищує інтерес до України, створюючи її новий імідж.

Місто, який отримав народне визнання, безсумнівно, отримає додатковий імпульс для подальшого динамічного зростання і розвитку, формування впізнаваності та популярності, як в Україні, так і в усьому світі.

===

- Сайт для голосування -https://mistoua.com.ua/select-kamenets-podolskiy

=== Щоб проголосувати потрібно за ричажки вирівняти три фігурки

am request Голосувати можна щодня по 1 разу.....


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини