Вибори 2015 за РИГІВСЬКИМ сценарієм!

  • 3 341
  • (Оцінок: 0)

Мудрі слова: "Борзіють поки залишаються безкарними" вважачи, що народ забуде. Розрахунок на це. Але невігласи забули прислів`я -

"Написане пером - не вирубати сокирою". До речі, сокиру не тільки об довбушку розбивають....

Трішки історії:

Минулі засідання комісій: президентські були нуднуваті, всі знали приблизний результат і ОВК працювала, як механізм. Парламентські вибори були набагато цікавіші. Хтось критикував і оскаржував всі постанови комісії, хтось навпаки - все "за", а більшість тупо дивилась на своїх "старших" і за ними піднімали ручки.

Дехто намагався робити шухер за допомогою ось цих 3 клоунів:

Тетяна Остафійчук, Ірина Камінська, Віталій Білінський

Тетяна Остафійчук, Ірина Камінська, Віталій Білінський

 

Найяскравішим членом комісії був Руслан Ярема (ліберальна партія України. читай регіони).

Саме він фактично блокував і оскаржував всі рішення. Крутив комісією поки не змінили голову. Далі штатний ляльковод вже тихіше радив, що голосувати.

2015 рік. Місцеві вибори.

Умови та правила виборів

І ось на тобі! Згідно постанови ЦВК Ярема Руслан Вікторович очолив Кам`янець-Подільську міську ТВК за квотою Опіздаційного блоку.

Фактично після майдану жиди злили Все, і вся бувша нечисть знову вилізла наверх, тепер вони легалізують сепарів, докінця відкриють гундяївські контори і знову український народ перетворять на тихе стадо скотів, що вже за гречку 25 років продає своє майбутнє! Ісуссе...

Народ! Ти не скотина! - яка має жити за 50 баксів на місяць.

"Борись, борись і ще раз борись... "

І до уродів - ВСІХ НЕ ПЕРЕСАДЖАЄТЕ!!!! :request:  :recourse: 

Веселі будуть вибори.
P.S. Забув додати, що Олег Підскоцький (Рідна вітчизна) компальйон Яреми по минулих виборах (переводив пропозиції Яреми в юридичну площину.) теж дуже запам`ятався і тепер пройшов в ТВК від... Солідарності Порошенка.
Ось така хєрня, малята.

 


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини