Конкурс екскурсоводів м. Кам’янця

  • 2 534
  • 1
  • (Оцінок: 0)

До 20 річниці з Дня Незалежності України проводиться конкурс серед екскурсоводів м. Кам’янця-Подільського

 «Кам’янець – остання столиця УНР»

--

Екскурсія Кам'янець-Подільський

--


Організатори конкурсу:
Громадсько-політичний рух «Гідність», Хмельницька обласна організація Українського товариства охорони пам’яток історії та культури.

Мета конкурсу:
Популяризація національних визвольних змагань 1918 – 1921 років серед широких верств населення; привернення уваги громадськості до Кам’янця-Подільського як форпосту боротьби за незалежність під керівництвом Симона Петлюри та його соратників; виведення на ринок самобутнього туристичного продукту.

Основними завданнями конкурсу є:
виявлення кращого знавця-екскурсовода періоду Кам’янецької доби УНР;
створення позитивного туристичного іміджу м. Кам’янця-Подільського;
військово-патріотичне виховання молоді;
пропаганда історичної пам’яті, почуття патріотизму.

Порядок проведення конкурсу:
Конкурс екскурсоводів м. Кам’янця-Подільського є одноразовою акцією, яка присвячується 20-й річниці Дня Незалежності України. Конкурс оголошується за 50 днів до Дня Незалежності. Визначення переможців відбудеться 24 серпня 2011 року.

Участь у конкурсі:
До участі в конкурсі запрошуються: екскурсоводи туристичних фірм, члени громадських об’єднань, краєзнавці та екскурсоводи міста.

Порядок подання документів:
Бажаючі взяти участь у конкурсі надсилають до 05 серпня 2011 на e-mail podolsk@mail.ru з позначкою «Відкритий конкурс «Кам’янець – остання столиця УНР» такі матеріали:

 

заявка, в якій зазначаються прізвище, ім’я та по батькові, адреса конкурсанта, організація та її місце знаходження (якщо він представляє її),

власна електронна адреса;

текс екскурсії, в електронному вигляді з фото матеріалами.

До 15 серпня визначаються три фіналісти, які готують презентації в електронному вигляді.
Роботи трьох фіналістів будуть представлені 24 серпня у форматі PowerPoint (20 слайдів). Час на презентацію до 15 хвилин.


Оцінювання конкурсних екскурсій:
Оцінка екскурсій учасників конкурсу здійснюється представниками оргкомітету та фахівцями-краєзнавцями. Кількісний склад журі не менше 5 осіб.

Нагороди:

 

Перше місце – 500 грн.,

друге місце – 300 грн.,

третє місце – 200 грн.


Організаційний комітет встановлює відзнаки для всіх учасників конкурсу.
Оргкомітет, громадські та інші організації, спонсори мають право встановлювати спеціальні призи та премії кращим екскурсоводам. Всі нагороди погоджуються з оргкомітетом.

Голова оргкомітету Олег Петровський


------

Останні коментарі:

kiowa
kiowa
Мені здається що будь яка нормальна людина яка знає Петровського особисто, його просто сторониться,це чудово підтвердять всі хто працює в Старому місті,шкода що задумка цікава а вийде так як завжди в Петровського
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини