Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Буденне життя » ТРЕТІЙ МАЙСТЕР-КЛАС З МАЙСТРИНЕЮ СВІТЛАНОЮ МАКАРЕНКО

ТРЕТІЙ МАЙСТЕР-КЛАС З МАЙСТРИНЕЮ СВІТЛАНОЮ МАКАРЕНКО

  • 5 173
  • (Оцінок: 0)
ТРЕТІЙ МАЙСТЕР-КЛАС З МАЙСТРИНЕЮ СВІТЛАНОЮ МАКАРЕНКО
ТРЕТІЙ МАЙСТЕР-КЛАС З МАЙСТРИНЕЮ СВІТЛАНОЮ МАКАРЕНКО

Ось уже втретє шанувальниці української вишивки зібрались на майстер-клас від Світлани Макаренко, котра, як завжди, ретельно підготувалась до заходу. Цього разу урок був присвячений збиранкам на українських сорочках.

Виявляється, їх є велика кількість…Ученицею Настею та пані Світланою розроблено біля двох десятків зразків та схем за якими учасниці майстер-класу відтворювали ці техніки. А в кого вдалась збиранка, той виконав ще один елемент – «пухлики».
Сама майстриня приїхала в наше місто з Дніпра, щоб не залишатись наодинці в квартирі, коли син та чоловік надають відсіч збройній агресії Орків проти України.

Уроки відвідують не тільки кам’янчанки, а й жінки, яких війна тимчасово переселила в Кам’янець. Тому ці зустрічі є своєрідною подільською реабілітацією і надають можливість хоч на кілька годин всім присутнім забути про проблеми сьогоднення.


Майстер-клас тривав три години, але цього було не достатньо. І тому всі звернулись з проханням до майстрині та дирекції Заповідника НІАЗ Кам'янець з проведенням ще кількох зустрічей.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини