Джульєта втікла від Ромео!

  • 3 200
  • (Оцінок: 1)
Джульєта втікла від Ромео!
Джульєта втікла від Ромео!

Від суботи кам’янчани пильно слідкують за історією лебідки, яка покинула Лебедине озеро, отаборившись на річці. Історія одразу почала «обростати» різними версіями. Тому ми сьогодні теж вирішили долучитися до спостереження за птахою і почути думку фахівця щодо можливих причин її невеличкої мандрівки.

Спершу Джульєтта перебувала в районі готельного комплексу «Біля річки». Учора вона перелетіла ближче до своєї домівки і зупинилася поруч із Новопланівським мостом. Тут, в компанії диких качок, лебідка, судячи з поведінки, почуває себе впевнено і комфортно. Виглядає здоровою, активною і неушкодженою. Може підплисти до рук, вийти на берег, але все одно тримається осторонь.


Орнітолог Tarasenko Marian разом із працівниками позашкільного навчально-виховного об’єднання, яке опікується годівлею птахів на водоймі і на балансі якого лебеді перебувають, пробують увійти в довіру до Джульєтти, пропонуючи їй свіжу траву та зерно. Проте, складається, враження, що лебідка лиш заграє з людьми: із радістю з’їдає корм, а потім знову відпливає на середину річки.
- Ромео і Джульєтта не зійшлися характерами, - жартує Мар’ян. - А якщо серйозно… Кінець жовтня – це період прольоту гусеподібних: качок, гусей і, зокрема, лебедів, які теж належать до цього ряду птахів. Маємо відноситися до них, у першу чергу, як до інших диких птахів. Восени вони піднімаються на крило й мігрують. Зокрема, й ця особина могла почути пролітаючих родичів, у неї прокинувся перелітний інстинкт і вона здійснила невеличку мандрівку, перелетівши з Лебединого озера в долину річки. Стан Джульєтти – хороший. Вона почуває себе тут комфортно. Їжі досить, є необхідна кількість трави, якою харчуються ці птахи. І взагалі лебеді, якщо зими - несуворі і Дністер не перемерзає, тримаються на річці весь сезон. Зараз їй тут нічого не загрожує. Крім диких собак і лисів. Тому, звісно, її краще забрати. Але якби не ця обставина, вона могла б спокійно тут жити.


Джульєтта – жива-здорова й продовжує досліджувати флору та фауну Смотрича.


Те, що Джульєтта піднялася на крило, говорить про її повноцінне, правильне харчування. Адже птахи, які живуть у паркових зонах, харчуються, як правило, більш калорійною їжею.
Ми й надалі пильно слідкуватимемо за історією Джульєтти. Адже за неї, як виявилося, хвилюється чимало кам’янчан.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини