НОВИНИ Камянця-Подільского.
Кам'янець-Подільський » Новини » Буденне життя » Дві мрії, що не збулись!

У Кам'янчан були дві головні мрії, пов'язані з транспортом, - впровадження сучасного екологічно чистого, комфортного для пасажирів міського громадського комунального ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ, та зведення об'їзної дороги, що проходила б обабіч міста.

Перша мрія так і залишилась мрією не реалізувавшись у реальність. Перш за все потрібно було виконати домашнє завдання, а тоді вести предметний діалог з Кабміном, переконувати його. Ми цього не зробили, а тому на сьогодні маємо те, чого б не хотіли мати. Шкода, що знову втрачено десять років.


З об'їзною дорогою влада знайшла найпростіший і найдешевший варіант, - відремонтувати і залишити проїзд транзитного транспорту через місто Кам'янець-Подільський по тим же вулицям через все місто, а саме починаючи з Хмельницького напрямку: проспектом Грушевського, вул.Північна, вул.Привокзальна, вул.Крип'якевича, вул.маршала Харченка, вул. Івана Франка з виходом на міст "Лань, що біжить". Об'їзну дорогу саме через те називають об'їзною, що мала б проходити обабіч міста. Але, як завжди Кам'янець-Подільському в Уряді ні на електротранспорт, ні на справжню об'їзну дорогу коштів не знайшлось.

А тим часом, поки "об'їзну" ремонтують, тисячі великовантажного транзитного транспорту цілодобово рухається самим центром Кам'янець-Подільського, розбиваючи проспект Грушевського.

--

Допис у ФБ Михайло Костенко


------

Коментарі (0)

Залишити свій коментар:
Вітаю! Гадаю Ви знайдете тут необхідну для себе інформацію. Успіхів.
Свічки оптом Гіди та екскурсії місто Кам’янець-Подільський Створення та СЕО просування сайтів
Організація весілля в Кам'янці-Подільському Сувеніри з кераміки
Ціни на продукти: Станом на 27 січня 2018р.
110 грн. 38 грн. 14 грн. 35 грн. 80 грн. 45 грн. 20 грн. ➥ усі ціни
Державні свята:
Українські анекдоти:
RSS in offline mode
***

RSS in offline mode

Українські анекдоти
[/not-smartphone]