Наталія Лашко - зірка в США

  • 1 811
  • (Оцінок: 0)
Наталія Лашко - зірка в США
Наталія Лашко - зірка в США

Кам'янчанка Наталія Лашко отримала найвищу нагороду в номінації "Інноваційні клаптикові техніки"– 5 тисяч доларів на фестивалі печворку в Х'юстоні (США, в техніці клаптикове шиття презентували.


2019 року в  конкурсній програмі змагалися майстрині зі сорока країн та США. Всього відзнак та нагород отримали 101 майстриня, але лише вісім із них увійшли в топ найкращих робіт світу, серед них і квілт Наталії Лашко.

Наталія Лашко, що живе в Кам'янці-Подільському – одна із шести людей в світі, яка володіє технікою вишивки соломою.


Вишивку соломою вона застосовує в клаптиковому шитті для створення унікальної краси портретних картин і клаптикових композицій. Усі її квілти дають можливість відчути глибину української душі та культури у візуальних образах. Саме її квілт "...Шла до нього, наче місячна царівна" здобув найвищу нагороду фестивалю, за перемогу в якому змагалися сім тисяч робіт майстрів зі всього світу.


Перемога на фестивалі дала можливість пані Наталі експонуватися в провідних музеях декоративно-прикладного мистецтва США та представляти свої роботи на профільних фестивалях і виставках протягом 2020 року. А також інформацію про майстриню, її роботу та Україну буде надруковано у всіх профільних виданнях Америки.

 


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини