Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Буденне життя » Будинок-привид в Кам‘янці-Подільському

Будинок-привид в Кам‘янці-Подільському

  • 6 015
  • (Оцінок: 0)
Будинок-привид в Кам‘янці-Подільському
Будинок-привид в Кам‘янці-Подільському

Будинок-привид в Кам‘янці-Подільському (с-ще Першотравневе (народна назва с-ще Цемзаводу), Нігинське шосе 1А).

Цей 9-поверховий будинок звели для працівників цементного заводу на болотяній місцевості, яку повністю привели до ладу задля будівництва. Після здання будинку в експлуатацію, у жителів першого поверху почали з‘являтися тріщини. Деякі тріщини досягали до 25 см в глибину.


Експертна комісія вирішила спочатку скріпити будинок залізними конструкціями. Це були перші спроби не дати тріщинам поширитись по всьому будинку. Згодом, в підвальному приміщенні все ж просідав фундамент, що в подальшому призвело до деформації будинку, яка може «скластися, як картковий будиночок». Після цього, комісія винесла кінцевий результат, щодо цього будинку, що вона аварійна, і проживання людей у ньому є небезпечним для життя.


Виселення людей проводилося в два етапи.

Перший етап в 2009 році та другий в 2010 в квартири на Смірнова.
Були звичайни люди, які отримали компенсацію грошима. Після повного виселення, влада Януковича виділила місту декілька мільйонів гривень на реконструкцію цього аварійного будинку, та кошти за цільовим призначенням не використали.


На сьогоднішній день, дев‘яти поверхівку охороняють від вандалів. До слова, навколо будинку-привида є декілька висоток та з жителями.


Мешканці, сусіди того аварійного будинку зазначають, що в нічний час бачать свічки в деяких квартирах. Хоч доступ до будинку практично неможливий, та все ж...

 
При сильному вітрі, чутно шум порожніх квартири. Дехто, бачить силуети людей, можливо людей.

За легендою, цей будинок побудований на місці поховань людей. Тому, душі мертвих не змирилися з такою зневагою, та не давали спокою живим, вдаючись навіть до того, аби цей будинок поглинути до себе в землю. Майже вийшло, згідно легенди. Людей вижили, а будинок дійсно йде в землю.


:no: В коридорах міської ради поговорюють, що цю багатоповерхівку планують таки реконструювати. Зменшити до 5 поверхів та віддати під житло для учасників АТО.

---

За матеріалами з фейсбуку - гіперпосилання


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини