Через хлів до Європи!

  • 3 038
  • 1
  • (Оцінок: 1)
Через хлів до Європи!
Через хлів до Європи!

ХОЧЕТЕ ЗАВІТНОГО БІОМЕТРИЧНОГО ПАСПОРТА? ТО ПРИГОТУЙТЕСЬ В КАМЯНЕЦЬ ПОДІЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ МІГРАЦІЙНІЙ СЛУЖБІ , ЧЕРЕЗ ВЩЕНТ ПІРВАНИЙ ЛІНОЛІУМ "ЗАПОРОТИ НОСОМ НА ПІДЛОГУ" ДО РЕЧІ КУДИ ЗА ПОСЛУГИ ЗА ДЕНЬ ЛЮДИ СПЛАЧУЮТЬ ДЕСЯТКИ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ......

 

:request: Новий паспортний стіл Кам'янця-Подільського

 


Порядок одержання паспортів чи то біометричного чи то внутрішнього такий:
Щоб здати документи ,ви приходите в прийомні дні (вівторок, четверг, субота ) найкраще десь біля 6-тої години ранку (можна і раніше в 4.00, тоді точно попадете) та записуєтесь в живу чергу на листочок, яку складають самі люди. Люди, які приходять пізніше, попасти на прийом ризикують. Рівно о 9.00 двері відчиняються і служба починає працювати.

 

 

Радує те, що для подачі на виготовлення біометричного паспорту потрібно принести мало документів, це всого навсього: внутрішній паспорт, по 1-й копії його першої другої та сторінки з пропискою, та якщо маєте старий закордонний паспорт , а також квитанцію з оплатою послуги 557.32грн ( якщо хочете одержати паспорт через місяць ), та 810 грн , якщо терміново через 2 неділі. Говорили люди між собою, що за 1700 роблять за кілька днів , але ця інформація не достовірна.

 
Радує і те , що приймаються тут люди з усіх регіонів України ,як з міста так і з села , не залежно від прописки.
А же тут надзвичайно гарний садок :fellow:
Особисто ми приїхали о 6.00 в черзі були 20-ті , тому встигли уже до обіду подати документи. Та , на жаль, в зв`язку з тим , що прийом на всі види послуг веде тільки одна людина.., частина людей взагалі не встигає попасти на прийом.
Скажу по собі вистояти цілий день ...важко (А ще якщо і не попасти ... !!!) Тому раджу приходити на запис пораніше.

 
Вразила занедбаність приміщення, вщент пірваний ліноліум , павутиння над дверима...Люди обурюються, адже сплачують за послуги не малі гроші...Куди вони ідуть?
А головне , на прохання людей дуже би хотілось , щоб на прийом поставили ще одну людину , тому що одна дівчина просто фізично не встигає прийняти усіх... З цього приводу телефонували і на гарячу лінію та звертались до працівників установи ... та марно....

Одним словом ГАЛОПОМ ДО ЄВРОПИ ... :request:

 


------

Останні коментарі:

Петро
Петро
Люди говорять між собою, що більша половина журналістів не традиційної орієнтації але підтвердження цьому нема.
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини