Вечірній Кам'янець не існує

  • 6 059
  • 4
  • (Оцінок: 4)
Вечірній Кам'янець не існує
Вечірній Кам'янець не існує

Наступний Позов до суду на сайт "Вечірній Кам`янець"
Всі пишуть, телефонують та запевняють -" Навіщо вони тобі. і так всі знають хто такий Гільовський і на кого вони працюють".
Відповідаю Всім - через судові справи чітко можна розрізнити, хто є хто...


Перший позов. розглядала Суддя Семенюк В. ми з`ясували, що такого видання, як "Вечірній Кам`янець" - не має. тому звісно до неіснуючої газети не можуть бути претензії.


Другий Позов розглядала Суддя Стельмах Д. - відмовили у задоволені, бо я вимагала у "Спростуванні" - вибачення а якщо чесно то жоден адвокат чи юрист так і не змогли зрозуміти дане рішення, переконайтеся і самі. бо хоч частково задовольнити всі вважають, що законі підстави були. Дане Рішення суду, не набрало Законної сили і в мене є ще час, щоб подати апеляцію. ;)
Хоч дивно. ще зовсім нещодавно, той самий представник мера, вимагав від активіста вибачення перед мером Але дійсно. про що я. то мер, а це я. звичайна Кохановська

Час покаже. той самий представник провладних і та сама суддя. і я зовсім не здивуюся, коли мер виграє позов, бо йому щось і десь здалося. і жодних доказі в порівняно з надрукованою статтею та змонтованим відео про мене, але він мер, тому, суд може бути залежним.


Поясню, що мені особисто дали судові засідання.
Нечай, яка представлялася недо-редактор, недо-журналіст, а виявилася майбутнім працівником поліції - ОПЕР. На даний момент проходить курси навчання в Києві, також навчається на заочній формі в юридичному в м.Чернівці.
З таких підстав, проводяться службові перевірки, серед працівників поліції, бо як відомо оригінали документів та перекрученні кримінальні справи, які знаходилися на опрацюванні в поліції, з`являлися на даному сайті "Вечірньому лизунцю". Навіть про викрадений бензин, про який всіх запевняли що у ГУНП України Хмельницької області, звідкись першими знали недо-журналісти і даний сайт але до цього часу триває слідство по даному факту. Тому, хто дозволив недо- Нечайці. збір, обробку, поширення в своєму амплуа відомостей з відділку поліції. слідство покаже через відкриті кримінальні справи.

 

 

 
Нарешті всі зрозуміли, що такого засобу інформації, як "Вечірній Кам`янець" - просто не існує. це сайт, який працює на замовлення. тому і не дивно, що місцеві депутати, навіть надали їм землю під так звану редакцію. а основні їхні статті про мене та мою сім`ю Вони періодично забезпечують нас безкоштовною рекламою, через брехливі свої статті
Та що не кажіть, а позмагатися з колишнім начальником юридичного відділу міської ради, який виступає представником по всіх судових справах від провладних це, щось.
Тому, до зустрічі в наступних судових Позовах до даної "Гоп-кантори". планую подати декілька особисто від себе, а потім загальний від своєї сім`ї. тому, буде цікаво ;)
Всі хто має претензії до псевдо-преси, дивіться та вчіться при яких умовах нарешті Суд побачить порушення Ваших прав. я надам досконалу Позовну заяву для кожного, після того як доведу через декілька судових процесів, кошти та бажання на це в мене завжди знайдуться.


P.S: З всією судовою тяганиною, пригадався судовий позов Мельниченка до Москаля можливо дивно. але тоді від Москаля вимагали вибачення та спростування того, що Мельниченко злочинець. Домовилися мировою, або за певну суму Ну, не можу бути осторонь. бо всі пам`ятають, буремні злочинні будні Мельниченка. і всі знають, хто він Тому і виникла думка, яку підтримали багато однодумців. про написання книги з часами рекету та віджиманням бізнесів та заводів у нашому місті, головуючим Мельниченком Відверто скажу, нічого абсолютно не змінилося, тільки зараз бандити у провладних коритах. Тому, буде цікаво


------

Останні коментарі:

АО
АО
Руслан, як ти можеш цю неадекватну шизу в себе друкувати?
Цитувати Скарга
admin
admin
Шизи у нас сидять в міськвиконкомі і адміністраціях!
Віка може трішки ємоційна smile - але рубає правду матку і судиться з уродами!
В той час як інші тільки сидять і пускають слюні!
Цитувати Скарга
АО
АО
Вона тільки шукає спосіб здерти гроші, всі це знають. Дивися щоб вона тебе не засудила.
Цитувати Скарга
МО
МО
Кохановська поставила діагноз половині міста, а тепер коли їй здалося, що діагноз поставили вже їй - подала в суд. І звичайно, коли зрозуміла, що грошей здерти не може, заявила, що їй потрібні тільки вибачення. Сама ж оголошувала, що вимагає компенсацію у розмірі 100 тис. грн. І в наступних позовах, я впевнева, що вимагатиме саме грошову компенсацію. Так що про яку правду тут йде мова?
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини