Понтового маршрутчика - звільнили!

  • 1 694
  • (Оцінок: 0)

Коли сідаєш – маєш показувати, а я тобі скажу чи можна! Саме так понтовий маршрутчик в Кам`янці-Подільському, намагався самоствердитись і віджати гроші у військового...

15 листопада 2016 у популярній соцмережі Facebook жителька Кам’янця-Подільського - Наталя Бойко написала пост про те, що в Кам’янці її висадили з маршрутного таксі, оскільки вона заступилась за учасника бойових дій.

 

«Сьогодні мене вигнали з маршрутки!!! просто посеред дороги водій зупинився й сказав, що він поломався, доки я не вийду! знаєте чому? Бо на зупинці виходив чоловік. показав посвідчення УБД. на що водій зреагував дуже дивно:” Я тут вже одному під базаром казав, ти шо не чув? коли сідаєш – маєш показувати, а я тобі скажу чи можна!”, – обурювалась пані Наталя.

«Потім він сказав мені вийти. і ще сказав, що він на маршрут виїхав гроші заробляти, а не нуждающихся возити…. я просто в шоці й в розпачі… заробляє він мало, блін»,- додала вона.

 

Пост відразу розповсюдили жителі міста і вже, на наступний день, заступник Кам’янець-Подільського міського голови Сергій Бабій повідомив, що водія 10 маршруту звільнили.

 

«За дорученням заступника міського голови Сергія Бабія відділом пасажирських перевезень терміново проведено службове розслідування щодо відповідності інформації про прикрий інциндент водія маршруту №-10 з приводу пільгового перевезення учасника АТО оприлюдненої 15.11.2016р.в соц.мережах. За результатами перевірки факти грубого відношення найманого водія маршрутки ВХ 45-06АЄ, що належить ТзОВ “ТРАНС-ПОДІЛЛЯ”, підтвердились. Водія відсторонено від роботи протягом дня буде звільнено».


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини