Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Буденне життя » Російська пропаганда в українських церквах

Російська пропаганда в українських церквах

  • 1 715
  • (Оцінок: 0)

Хрестивши доньку у церкві св. Миколи - я думав що це Українська церква.
Під час служби служителька запропонувала купити газетку "Дзвін" №4, 2006р.- сунувши її в руки і підбивши в суму за хрестини (разом получилось 90 грн.).

 

Ось що цікавого пишуть в цій газеті: Держава ухилилась в проблем духовності і моралі. На наших очах духовно гине наша м олодь. В якій країні світу так вільно поширюється така розпуста? Наприклад, в Арабських Еміратах, Сінгапурі за поширення порнографічної продукції законом передбачена смертна кара. Можливо нам досить поклонятися "цивілізованому" Заходу? Державні мужі сьогодні роблять все для того, щоб наш народ спрямувати до "духовних західних цінностей".
Що ж це за цінності? Наведу приклад: в одній із самих багатих і розвинутих країн - Голландії -70% населення гомосексуалісти і лесбіянки, легалізовані легкі наркотики. Німеччина, Норвегія, Данія, Швейцарія прийняли закон про легалізацію одностатевих шлюбів і закон про евтаназію.


Чомусь шановний автор забувся що в православній Росії 25% населення алкоголіки, а 75% живуть за межею бідності !!!... ВИСНОВОК: краще бути гоміком і жити в своє задоволення ніж бути алкоголіком і жити бомжом...


Підручники по історії у школах не відображають всієї історичної правди, дітям навмисне розповідають напівправду.


ВИСНОВОК: Виявляється українські історики брехуни, а російські знають правду!


Діти не вивчають творів таких видатних митців, як Пушкіна, Лєрмонтова, Достоєвського, Гоголя, Чехова та інших. Немає можливості викладання Закону Божого. Ми втрачаємо покоління за поколінням.


Цікаво чи знає хтось російських священиків твори Шекспіра, Гете, Дюма, Гашека???


Зрозуміло, за всім цим стоять міжнародні сили зла, і все це сплановано. Йде духовна війна. Але ми ніколи не змиримося з цим, тому що на карту поставлене духовне і фізичне життя нашого народу.


-Тому ми благословляємо кримінальних авторитетів на довгії роки владарювання, наших військових на влучний постріл в невірних, на відкриття позолочених церков - в той час коли навколо 1000-чі бідних людей і отримуємо зарплату зеленими (грошима злих сил)....


(довідка: Більшість церков в Кам`янці-Подільському називаються українськими православними, але МОСКОВСЬКОГО патріархату!!!! і кожний день ведуть розмови з своїми прочанами.)

 


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини