Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Аварії » Коледж ПДАТУ закрили рішенням суду

Коледж ПДАТУ закрили рішенням суду

  • 1 441
  • (Оцінок: 0)
Коледж ПДАТУ закрили рішенням суду
Коледж ПДАТУ закрили рішенням суду

30 жовтня 2020 року рішенням Хмельницького окружного адміністративного суду було закрито Кам’янець-Подільський коледж Подільського державного аграрно-технічного університету через недотримання вимог у сфері пожежної та техногенної безпеки.

До суду з позовом звернулося Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, яке наполягало на зупинці роботи двох навчальних закладів, які входять до Подільського державного аграрно-технічного університету. Це – новоушицький коледж і коледж з Кам’янця-Подільського.


Позивач стверджував, що під час позачергових перевірок вказаних закладів були виявленимі порушення, які створюють загрозу виникнення пожежі та швидкого її розповсюдження; перешкоджають гасінню пожежі; проведенню робіт з евакуації людей і як наслідок створює загрозу життю та здоров`ю людей.


Зокрема, у кам’янець-подільському коледжі рятувальники нарахували 69 порушень (електрощитова в механічному корпусі використовується не за призначанням (в приміщенні електрощитової знаходиться кабінет електрика); допущено захаращення шляхів евакуації; не надано під час перевірки журнал очищення димоходів та печей; допущено до роботи осіб, які не пройшли навчання з пожежно-технічного мінімуму та не отримали відповідних кваліфікаційних посвідчень; головний корпус, механічний корпус, ветеринарний корпус, гуртожитки №1 та № 2, гуртожиток (вул. Зарванська, 10а), навчальна ферма НПЦ не обладнані системою пожежної сигналізації; не розроблено інструкції щодо виконання вимог техногенної безпеки та порядку дій персоналу в разі виникнення аварійної ситуації).------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини