Камянець-Подільський » Новини » Аварії » Смерть Дарчука - може призвести до скандалу в Кам'янці-Подільському!!!

Смерть Дарчука - може призвести до скандалу в Кам'янці-Подільському!!!

  • 22 406
  • 1
  • 1 4
    (Оцінок: 5)
Смерть Дарчука - може призвести до скандалу в Кам'янці-Подільському!!!
Смерть Дарчука - може призвести до скандалу в Кам'янці-Подільському!!!

На своїй сторінці у ФБ Ніна Миронова опублікува гнівний пост: Пішов із життя ДАРЧУК Семен Іванович. Вічна йому пам’ять. В мене є питання до районої влади (Бернашевського і його цілої команди активних фейсбучників) якого х@ра ви мовчали, а саме головне не проводили і не провидити жодних дій у відданій вам районній лікарні, не інформуєте людей про реальний стан загрози?

Справа в тому, що покійний Дарчук С.І. майже три тижні лікувався в районій лікарні амбулаторно. Після відвидин Чернівецької області в нього і дружини почав погіршуватись стан здоров’я.


Йому ніхто спочатку не робив жодних тестів, лише коли стало дуже погано і виявили пневмонію тоді зробили, і тоді відправили його (разом з дружиною, в якої був такий же перебіг хвороби) до хмельницької інфекційної лікарні.

Лікар який лікував Семена Дарчука паралельно контактував із іншими хворими та майже 150 співробітниками райлікарні!!!

what Більше того, цей лікар дозволяв нині покійному спокійно відлучатись разом з дружиною по справах. Врни контактували не тільки із рідними та близькими, а й з керівництвом (та наближеними до нього) Гуменецької ОТГ. Зокрема із пані Абдулкадировою.
Думаю, що якби ім відразу сказали про підозру вони мали б можливість якось діяти.


Тому питання до районої влади: чи встановлено коло всіх контакних осіб, а воно походу діла більше 300 та чи протестовані вони?; чи проінформовані співробітники райлікарні та інші про можливе зараження?.

---
Джерело пост у фейсбуці Ніни Миронової:

 


------

Останні коментарі:

Юрій Дорош
Юрій Дорош

І це ви називаєте підставою для скандалу? А як вам вбивство мусорами КП цілої Родини Дорошів!? Фальшування суцдових справ, маеріалів судових справ, злочини у сфері правозахисту, правосуддя, багаторічні катування, приписки, фальшування докуентів, медичних даних, документів суворої звітності СБУ, поліцією, МВС та кінченими президентами України від Кучмо до просто Чмо 2020....

Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини