Екскурсії Камянець Подільський
 
» » » Лебеді знову постраждали

Лебеді знову постраждали

           959     2   |  

1 січня, о 00.01, до Служби порятунку Кам'янця-Подільського зателефонували і повідомили, що в сквері Лебедине озеро відчутно запах нафтопродуктів та видно на поверхні води маслянисту плівку.Тобто вночі водойми перетворились на пастки для лебедів, які там проживають. 
Пернатих красенів миттєво прибули визволяти рятувальники 6-ї державної пожежно-рятувальної частини. Вогнеборці витягли семеро птахів з водойм та змили з них нафтопродукти, та доставили їх в підрозділ 5-ї ДПРЧ 2-го Державного пожежно-рятувального загону для тимчасового утримання.

 

А вранці вогнеборці передали птахів у Кам’янець-Подільський еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Нажаль 3 січня 5 лебедів померли!!!.

--

Це уже не перше забрудення лебединих озер (читати як було в минулому), так як воддовідвід із гунських криниць, що доставляе воду до озера - змішується часково із каналізаційною водою. І тим хто п'є вод біля озер - ЗАДУМАЙТЕСЬ, що Ви п'єте!


------
оцінило: 0 люд.

Коментарі (2)

Аркадій Нейман
Аркадій Нейман2 января 2019 13:54

Не верзіть несінітницю, шановний автор. Перед тим, як  писати, що «водовід змішується з каналізаційною водою»  раджу спершу сходити в  підприємство міських тепловодомереж, де вам скажуть, що в районі Лебединого озера немає жодної каналізації.


Андрій
Андрій2 января 2019 21:00

Без висновка експерта зарано когось звинувачувати в тім що озеро забруднилось нафтопродуктами. Нехай поліція спершу розбереться. Чи вам важливо «прокукарекать», там уже нехай комунальне підприємство бере і відмивається, як ті бідолашні лебеді.


Залишити свій коментар:


https://snu.in.ua/