Сьогодні... по вул.Лесі Українки..... в машину депутата з подвійним громадянством (громадянина Румунії) все того самого героя - Дюднєва, невідомий дідусь з м.Київ, випадково вдарив в машину та зник з місця ДТП.
Цікаво інше...... Знову машина в Дюднєва..... знову номерні знаки, які досить дивні, але в чому ми можемо сумніватися, якщо Суд вирішив за попередню машину, що можна будь-які знаки чіпляти на транспорт.... Причина не відома.... чи тому, що він депутат від самого нардепа, чи знову якісь зміни в законодавстві......
23 серпня в м.Хмельницькому назначений черговий судовий розгляд по справі проти вищезгаданого депутата... Свої позовні вимоги, пред`явила Митниця...... Депутат Дюднєв, взагалі заперечує причетність до автомобіля Ауді та те, що він її перегнав закордону як громадянин іншої держави.....
Маємо... знову автомобіль іншої марки з іншими проблемами.....
Знову, Я - не Я..... і машина не моя....
В мене запитання до тих всіх служб, які типу слідкують за законністю та порядком, а особливо СБУ.... ЧОМУ, вони не помічають депутатів та їхні нелегальні бізнеси??? Чому, одні і ті самі герої з подвійним громадянством, знову і знову порушують Закон, а "ручні" та "приручені" служби, категорично це не помічають???
От, так шановні ми і живемо та ще мріємо щось змінити......
Там де не існує Хабарів, складу злочину та порушення законодавства... Посадовим особам, які вже непотрібні.... та простим людям, "зішють та пришють" , а де нардепівські люди - сліпо їм вилізло і вони не бачать....
P.S: Дідусю вітання :lol:
Прийдеться братися за "Зади в кріслах", які продалися нардепові і потребують кардинальних змін та оголошених прізвищ.... Нардеп не вічний