Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Аварії » Регіони в Кам'янці розбіглись але не вийшли

Регіони в Кам'янці розбіглись але не вийшли

  • 1 784
  • (Оцінок: 0)

27 січня Валерій Слободян, на прес-конференції, повідомив про розпуск фракції Партії Регіонів в міській раді.

Але залишається відкритим питання чи склали вони свої партійні квитки?

Валерій Анатолійович зачитав текст заяви:

"Ми розділяємо біль наших співвітчизників і приносимо співчуття родинам, близькі яких минулого тижня загинули під час сутичок на Євромайдані.

Вважаємо, що відповідальність за смерть невинних людей, несе влада держави, яка не повинна була допустити вбивств у мирний час.

Ми обурені, що наші намагання внести корективи в політику партії наштовхнулись на ігнорування та бездіяльність.

Сьогодні є очевидно, що ті програмні засади, з якими Партія регіонів йшла на вибори, не виконуються. Замість обіцяної стабільності і євроінтеграції, країна на межі громадянської війни, хаосу та розколу.

Тому ми, депутати фракції Партії Регіонів в міській раді приймаємо рішення про розпуск фракції Партії Регіонів і виходимо з лав партії”.

Валерій Слободян повідомив, що впродовж останніх десяти днів він перебував за межами країни, і як тільки повернувся до міста, одразу ж як голова фракції, прийняв відповідне рішення.

Після цього депутат обласної ради Сергій Ведєрніков зазначив: "Я вважаю, що люди, які входили до складу фракції Партії Регіонів у Кам’янці-Подільському робили все заради добробуту свого міста і їм не соромно дивитися в очі нашим громадянам. За три роки наше місто змінилося саме завдяки їхній злагодженості та патріотизму, вони дбали про його благоустрій: вдалося відновити парки, фонтани, покращити стан доріг. Сьогодні українці показали, що ми народ, який не терпітиме утисків свободи. Ми підтримуємо ці прагнення і заявляємо, що незалежно від політичної ситуації в країні, будемо працювати на благо нашого міста і громади. Хочеться звернутися до всіх, що для того, аби досягти ефективного результату нам потрібно, щоб в політику прийшла молодь, ті, хто не був при владі, а не люди, які раніше займали високі посади і не змогли зробити нічого для нашої держави. Ми мали вже гіркий досвід розчарувань, тому лише «чистий листок» дає нам шанс на майбутнє”.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини