Камянець-Подільський » Люди » Політики » Тарасенко Мар’ян Олексійович

Тарасенко Мар’ян Олексійович

  • 1 002
  • (Оцінок: 1)
Тарасенко Мар’ян Олексійович
Тарасенко Мар’ян Олексійович

Тарасенко Мар’ян Олексійович Народився 4 вересня 1974 року с. Довжок Камянець-Подільського району Хмельницької області.

Голова громадської організації “Подільські природодослідники та природолюби”. Кандидат біологічних наук. Доцент кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету. Орнітолог. Практикуючий педагог. Організатор Всеукраїнських орнітологічних шкіл-семінарів.


Активний кам’янчанин, який один з перших повстав проти незаконної приватизації Смотрицького каньйону.У 2005 році з відзнакою закінчив магістратуру Кам’янець-Подільського державного університету.

Науково-педагогічний стаж роботи – 15 років.


Освіта: З 2004 року працює у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на природничому факультеті (старший викладач кафедри біології та методики її викладання) – на постійній основі.

Кандидат біологічних наук з 2013 р. (диплом, ДК №012561),


Кандидатська дисертація «Сорокопудові (Laniidae) Поділля: сучасний стан, особливості біології та охорона».

Кандидатську дисертацію захистив 20 листопада 2012 року на спеціалізованій вченій раді Д 26.153.01 Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України за спеціальністю 03.00.08 – зоологія. Науковий керівник – кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Бокотей А.А.


Ведучий викладач з дисциплін: «Зоологія», «Систематика тварин», «Зоогеографія», «Етологія», «Фауна Подільського регіону» (ОКР бакалавр за напрямом Біологія), «Орнітологія», «Математичні методи в біології» (ОКР спеціаліст за напрямом Біологія).


В 2020 році став депутатом міської ради від ВО Свобода.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини