Камянець-Подільський » Туризм » Музеї » Музеї Кам'янця-Подільського

Музеї Кам'янця-Подільського

  • 18 061
  • (Оцінок: 3)
Музеї Кам'янця-Подільського
Музеї Кам'янця-Подільського

Наше місто ніби створено для туристів, каньйон річки "Смотрич" 120 гектарів острова із старою архітектурою зможуть вразити будь кого.

Тому сюди приїжджають всією родиною, шкільні екскурсії, для перших самостійних подорожей та романтичних прогулянок закоханих.

Кам'янець-Подільський називають містом-музеєм просто неба. Містом-фортецею. Таких архітектурних та природних пам’яток в Україні всього дві-три, не більше…

Проте Кам’янець особливий тут зберігся дух сердньовіччньої історії, що панує на вузеньких вулицях та за замковими мурами, у палацових будинках, монастирях, баштах, костьолах та церквах. Помилуєтеся унікальною панорамою Старого міста на стрімких урвищах та скелях.

Стара фортеця

Стара фортеця

Пам`ятка фортифікаційного мистецтва ХІІ-ХVІІІ ст. Кам`янця-Подільського. У підземеллях та вежах фортеці відкрито експозиції, які відтворюють сторінки її історії. В приміщеннях на території фортеці розташовані:

відділ етнографії, де представлено унікальні експонати музею: колекції гончарних виробів, ковальські роботи, вишивка та ткацтво, різьблення з дерева, цінні культові предмети. Експозиція побудована у сценічному показі, вдало поєднані муляжі та музейні експонати дають можливість наочно уявити розвиток ремесла і обрядовість з найдавніших часів до наших днів.

експозиція оборони фортеці від турків ( в підземеллі Західних казематів)

експозиція ув`язнення Устима Кармелюка (в Папській башті)

 криниця ( в башті Чорній)

експозиція метальної зброї (в підземній східній галереї)

Адреса: вул.Замкова,1

Працює без вихідних з 10.00 до 19.00 - в літній період, 9.00 до 18.00 - в зимовий період

 

 

Художній музей

Художній музей

Був створений в 1982 році художній відділ музею. Музейна фондова збірка нараховує більше 120 тисяч експонатів. Чільне місце в ній належить колекції творів західноєвропейського та російського образотворчого мистецтва ХVІІІ-ХХ ст.ст. Особливе місце займають полотна українського художника-передвижника поч. ХХ ст. В.Розвадовського, твори художників 60-70 років ХХ ст. О.Грена та твори сучасних митців Поділля. У відділі функціонує стаціонарна виставка, яка представлена рідкісними експонатами.

Адреса: вул. П`ятницька,11

Працює без вихідних з 10.00 до 18.00 - в літній період, 9.00 до 17.00 - в зимовий період 

РАТУША

 

Польська ратуша

Пам`ятка архітектури ХV-ХVІІІ ст.- функціонують виставкові зали, де розташовано Музей грошей та експозиція магдебурзького права. У підземеллі відтворено експозицію з історії судочинства на Поділлі XVI-XVII ст.

Адреса: вул. Польський ринок, 1

Працює без вихідних з 10.00 до 18.00 - в літній період, 9.00 до 17.00 - в зимовий період 

Відділ археології

Відділ археології

Розташований у пам`ятці архітектури ХVІІ ст. - в минулому вірменському торговому домі. В 2001 році відкрито відділ археології. В основу покладена збірка археологічних матеріалів, яка започаткована ще у ХІХ ст. засновниками музею в Кам`янці. Нова експозиція знайомить відвідувачів музею з матеріалами, які вводять глядача в ту чи іншу епоху та свідчать про залюдненність Поділля з найдавніших часів. В експозиції відтворено житло прадавньої людини, реконструйовано знаряддя праці та побутові речі в умовному їх використанні. У відділі археології представлено понад тисячі предметів старожитностей, знайдених на Поділлі. У внутрішньому дворику розташувався лапідарій з язичних ідолів. При музеї діє виставкова зала сучасного образотворчого мистецтва.

Адреса: вул.. Соборна, 29а

Працює без вихідних з 10.00 до 18.00 - в літній період, 9.00 до 17.00 - в зимовий періодБільше інформації про місто


Сторінки: 1 2 3 4

------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини