Камянець-Подільський » Туризм » Сплав на катамаранах по Смотричу

Сплав на катамаранах по Смотричу

 • 630
 • 0 0
  (Оцінок: 0)
Сплав на катамаранах по Смотричу
Сплав на катамаранах по Смотричу

Сплав на катамаранах по смотричу в Кам'янці-Подільському це найкращий спосіб провести час на воді не покидаючи рідне місто. Пропонуємо переглянуьти відео з сплаву та оцінити усі барви Смотрицького каньону та річки Смотрич.В Кам'янці-Подільському можна сплавлятись на катамаранах по річці Смотрич від Старої фортеці до гідроелектростанції в Цибулівці. Такі сплави стали трендом у 2020 році. Такий річний рафтінг весною спробувала знімальна група передачі «Краще вдома». Більшій аудиторії відома, як команда культових «Орла і рєшки». 

Топ 10 сплаву на катамаранах:

(від Насті Донець)

 1. Скелі! Неймовірного розміру гігантські стіни нависають на рікою! Це монументально!
 2. Гармонія: звуки природи, спокій, тиха ріка, пташиний щебет. Цей сплав для споглядання прекрасного, для душі.
 3. Іриси! Жовті, прекрасні водяні іриси! Величезні кущі! Красиві квіти, наче навмисне посаджені геніальним садівником в самій воді!
 4. Зимородки, або рибалочки - яскраві, фантастичні пташечки, кольору синього неону. Так, вони існують!
 5.  Лебедина сім‘я!!! В хащах, подалі від людей, поміж сухих верб, лебідь і лебідка ростять діток! Не побоялись нас, тато-лебідь лише чинно розпустив пір‘я на крилах. Діток - не порахувати- до десятка, чи більше... В дикій природі вони особливо красиві. І щасливі.
  Птахи, взагалі: луні, чайки, мартини, білі, сірі чаплі, лелеки, воляні курочки, сімейства диких качок... та це казка якась!
 6. Бобри!!! Вони таааак поризли дерева! Це неймовірно! Бобрів у Смотричі багато! А ще ми бачили у воді нутрій і ондатр!
 7. Історія про вулканічний попіл. Оце так! Не буду переказувати)))
 8. Круті хлопці: Дмитро Лалач ! Ми ситі-п‘яні завдяки тобі- і це прекрасно! Андрій Павловський - ти завжди всюди вчасно - і це золото! «Втекти з дому» з «Котом у чоботях» завжли надійніше! Ihor Kasiianyk ! Ігор Петрович Касіяник! Ви - наш гуру! Все, що Ви робите - це наркотик, це - подача кайфу через інтелект! Ви - супер інструктор! Ми тут всі від Вас, вкотре, у захваті!
 9. Компанія!
  Друзі! Ви прекрасні! Кожен приніс частинку свого тепла у наші не прості часи! Ви - сміливі! Ви - непосиди! Ви - відчайдушні! Ваш гумор, гарний настрій, вміння бачити красиве - все це дає надію цьому світу! Ви ж розумієте, що світ тримається, на таких, як Ви!!!
 10. Тепло надії. В цей день, сьогодні, ми найменше за два місяці говорили про «карантин і каронавірусс». Це був перший день роботи.

Де можна замовити сплави по Смотричу?

1. Ігор Касіяник - https://www.facebook.com/ihor.kasiianyk.9

2. "Кіт у чоботях" (Анастісія Донець) - її конткти

3. "Втекти з дому" - вони у ФБ

4. Екскурсії Кам'янець-Поділський


#сплавнакатамаранах #сплавпосмотричу #сплави #екскурсіїкамянець


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини