Керенський в Кам'янці

  • 1 866
  • (Оцінок: 1)
Керенський в Кам'янці
Керенський в Кам'янці

Командування арміями Південно-Західного фронту під час зустрічі А.Ф. Керенського на станції Кам`янець-Подільськ. Серед зустрічаючих: головнокомандувач арміями Південно-Західного фронту А.А. Брусилів, начальник штабу Південно-Західного фронту С.А.Сухомлін та ін. Травень 1917.

Журнал "Іскри" № 19, Неділя, 21 травень 1917

`Керенський

У травні 1917 року політичний діяч Олександр Федорович Керенський отримує посаду Військового і морського міністра Всеросійського Тимчасового Уряду. На посаді міністра Керенський доклав великих зусиль для організації наступу російської армії в червні 1917. Керенський об`їжджав фронтові частини, виступав на численних мітингах, прагнучи надихнути війська.

"Призначення А. Ф. Керенського військово-морським міністром вручило долю армії в руки вождя російської революційної демократії і поклало на демократію в ея цілому владний обов`язок зробити все, щоб відновити бойову міць армії. Ось чому А. Ф. Керенський почав поїздку на фронт, яка повинна була зіграти величезну роль у піднятті духу армії, сильно похитнулося під впливом темної агітації безвідповідальних осіб ".


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини